SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zielono Miiiiii!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 579
Mam 18lat 180cm 80kg wagi
Cwiczylem kiedys ze 4 miechy ale nie bylo zadych osiagow na sile wiec przestalem. Ostatnio zobaczylem ze mam coraz mniej sily i zaczalem sie brac za Siebie. Od nowego roku mam diete na mase ale to nie jest priorytet moich cwiczen. jak nabierac sily z treningu na trning. cwiyczylem 3r w tygodniu z podzialem na partie miesni ale co trening podnosilem tyle samo. Co jest nie tak??? Strasznie Mi na tym zalezy a to Moje noworoczne postanowienie MOTYWACJA-SILA,SILA,SILA

......Motywacja!!!
TYLKO ONA!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 199
Minus- błąd tkwi w intensywności treningu, nie możesz podnosić nonstop tyle samo, to nie da ani efektów dodatnich ani ujemnych. Intensywnosc to ilosc powtarzanych serii, ilosc powtorzen w seri, odstep czasu miedzy seriami, ciezar wykonywany podczas treningu itp. zmien to na lepsze poprostu. Ale nie za bardzo, nie baw sie z ciezarami bo jak za duzo bedziesz podnosci i dcwiczyc miesnie moga sie wypalic, czyli zaczna malec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 579
zdaje sobie z tego sprawe ale jak cwiczyc??? chce nabrac sily ale nie wiem jak to zrobic jak cwiczylem mialem 3serie 12 10 8 ale to chyba na mase. wiec nie mialo efektu na sile. A co z sila? jak podnosic i widziec efekty pracy??

......Motywacja!!!
TYLKO ONA!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena treningu dla poczatkujacego:]

Następny temat

CHUDNĘ ale co dalej...?

WHEY premium