SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestawy na masę dla mnie, proszę.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3402
Dzięki Nortonowi mam już wstęp do mojej diety
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=39176

-Ektomorfik 70kg (założenia: min. 210g białka, 60g tłuszczy, 350g węglowodanów)
1. Placki z 2 jajek, 4 białek jaj, 30g rodzynek oraz 100g płatków owsianych (44g białka, 90g ww, 12g tłuszczu)
2. Chleb razowy żytni 150g, 150g szynki z indyka, margaryna 80% 30g (33g białka, 77g ww, 28g tłuszczu)
3. Makaron 125g, Ser twarogowy chudy 175g, Kefir 2% 150g (50g białka, 91g ww, 8g tłuszczu)
4. Ryż 100g, 175g piersi kurczaka bez skóry (44g białka, 79g ww, 3g tłuszczu)
5. Kasza gryczana 100g, 175g pieczeni z wołowiny, 20g oliwy z oliwek, 100g pomidorów (51g białka, 74g ww, 30g tłuszczu)

Końcowy wynik: 222g białka, 410g ww, 80g tłuszczu. Jak widać w 5 posiłkach zmieściliśmy całe zapotrzebowanie na składniki odżywcze, a dodatkowo dostarczyliśmy jeszcze więcej kalorii, które dla ektomorfika są bardzo cenne

SUPER, ale mam prośbę czy mógłby ktoś mi napisać jeszcze kilka wersji takiego całodziennego odżywiania, bo nie dam rady jeść ciągle tego samego a jeszcze nie mam wprawy w sporządzaniu sobie odpowiednich zestawów.

Wielkie dzięki za pomoc! BĘDĄ SOGI!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozesz jeszcze dorzucac np ryz z tunczykiem i do tego jakies warzywka. Mozesz tez sobie robic hamburgery z wolowiny tylko ze zamiast buleczki z sezamem razowa, na sniadanie mozesz sobie trzasnac np platki owsiane z chudym mlekiem. Na kanapki mozesz tez stosowac sobie zamiast indyka np twarozek rozrobiony z mlekiem. jak mi sie cos jeszcze przypomni to Ci zarzuce.Pozdro Aha i czasem zamisat oliwy zarzuc np slonecznika.

Jesli moja odpowiedz ci pomogła kliknij na "czytelnik działu" w prawym, dolnym rogu mojej wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
moim zdaniem starczy 150-180g B (2-2.5g/kg) nie ma potrzeby katowac sie wieksz iloscia, przetwozenie bialka przez organizm "kosztuje" ok. 20% dostarczanych przez niego kalorii. Takie ilosci B jak masz to sa dobre na diecie redukcyjnej.
Zwieksz WW, teraz masz niecale 6g, tyle to jest dobre na endomorfika, ja bym zaczal od 6.5g/kg i w zaleznosci od potrzeb zwiekszal do 7-8g/kg. Musisz obserwowac oponke, czy czasem nie jest wymiarem ktory rosnie najszybciej i w zaleznosci od tego korygowac podaz WW, B zostaw na zalozonym poziomie lekko ponad 2g/kg.

Gdzie ryby w Twoim menu?!???

Zmniejsz ilosc bialka w poszczegolnych posilkach i dodaj 6ty posilek 60min. przed snem 100%B

gdzie trening w tym planie?

pozdro


mod działu ODŻYWIANIE

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dokładnie moim zdaniem 2,2 g białka to max i 5 g węgli oraz 1 g tłuszczy,ale nienasyconych.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3402
Czyli 143g białka,65g tłuszczy i ile węgla 325g czy 455g bo to spora różnica.
Moglibyście rozpisać mi jeden dzień odżywiania się w ten sposób uwzględniając trening (co przed i co po i w jakim odstępie czasu) byłbym BARDZO WDZIĘCZNY. Jakie suplementy powinienem dorzucić do takiej diety?
Na siłkę chodzę 4 razy w tygodniu. Chcę nabrać masy mięśniowej BARDZO ale bez sterydów (aż tak mi nie zależy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A trenowałeś wczesniej??
Zapraszam po trening do Działu "Trening"

pisz tak:

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=47810

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3402
Z treningiem sobie radzę, za to potrzebuje dobrej diety (przykładowych zestawów) oraz co i kiedy jeść przed i po treningu. Trenuje ponad dwa lata. Interesują mnie także suplementy jakie mogą mi pomóc i kiedy je brać. Z góry dziękuje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
ile w koncu wazysz, bo piszesz, ze masz 70kg, a w profilu 65kg?

uzupelnij wymiary w profilu

moim zdaniem zacznij od 6g WW/kg, zwroc uwage, zeby to byly WW z niskim IG.
Jak oponka zacznie rosnac szybciej niz wszystko inne, obetnij WW, jak nie masz zadowalajacych przyrostow -> zwieksz WW. Lustro i centymetr odpowiedza Ci na pytanie, ile Twoj organizm potrzebuje na regeneracje i wzrost, a ile na zapasy (sadlo). Kazdy dochodzi do swojego zapotrzebowania metoda prob i bledow.Nikt Ci tego nie powie na forum

masz dobry dobor produktow, 4)moze byc 60min. przed treningiem, 5) 60-90min po treningu (oliwe daj na 2), ew. 3)posilek, w ostatecznosci po sniadaniu).
Bezposrednio po treningu daj WW z wysokim IG, zeby zapewnic wyrzut insuliny. Ja uzywam 25g glukozy.

uwzglednij poprzednie uwagi.

jest naprawde niezle, widac,ze troche nad tym pomyslales.

PS. przykladowych diet nie pisze - sa juz w postach podwieszonych.moge poradzic i poprawic co zamiescisz)

powodzenia

mod działu ODŻYWIANIE

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
jeżeli masz szybką przemianę materii dodaj do każdego posiłku po 30gram oleju tłoczonego na zimno,z supli polecam kreatynę,glutaminę,bcaa i witaminki z minerałami.

>>>unreal definition<<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass Gain - bardzo ważne !!!! - prosze o odpowiedź !!!

Następny temat

"Uczulenie" po goleniu, co robić?

Wiecej