SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw "stały" dla ćwiczących :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 176 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1680
Witam.
Sam stosuję następujący zestaw od lat i czuję się na tym wyjątkowo dobrze (nie biorę tu pod uwagę problemów zdrowotnych niezależnych od powyższego) :
- witaminy Special Two - 1. tabl. po śniadaniu i jedna po posiłku po treningowym.
- ok. 20 min. przed treningiem 6 g BCAA (inko, ultimat.e)
- po treningu (carbo, minerały + glutamina najczęściej w formie odżywki Recovery Inko - jest w niej wszystko i jest smaczna)
- 20 - 30 min. po tym - odżywka serwatkowa (whey protein inko lub serwatki Opti.mum lub Kaize.na)(40 min. potem posiłek oczwiście)

* okresowo Arthryl po 6 tygodni, Transfer factor po 3 miesiące (siara bydlęca z wyciągiem z żółtka jaja kurzego - nie mogłem w to uwierzyć ale wygląda, że to działa - nawet jak psychicznie to warto;) )

Wiadomo, że dieta oparta na zdrowych produktach i ok. 2 g zwierzęcego białka, 4 - 4,5 węgli i 1 g tłuszczy(orzechy,oleje,masło i w mięsie) na kg. Ok. 2500 kcal przy 72 kg (176 cm).

Jak są jakieś uwagi to proszę - pytam ze względu na to, iż parę osób poprosiło mnie o taki zarys odżywiania z suplami jako podstawę do całej zabawy w kulturystykę - sam już nie mam czasu aż tak w to wnikać i parę rzeczy mogło się od czasu mojej głębszej fascynacji tematem zmienić (np. suplementy - tyle jest teraz nowych, że nie wiem w ogóle co jest w tych proszkach poza tajemnymi nazwami - to samo w nowej szacie czy faktycznie coś ekstra ;) ? ) .. dzęki i pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
z witaminami to roznie bywa, przy odpowiednim odzywianiu dostarczasz zapotrzebowanie ponad norme i tak

mogles nie podawac firm bo troche tu podjezdza kryptoreklama (a moze to te moja jajka na sniadanie tak jadA? )

ogolnie suplementacja ok choc ja bym wyrzucil to carbo po treningu lub dal od razu carbo+bialko

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-05-24 10:19:43

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 176 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1680
dzięki... reklama czy nie ... napisałem co ja spożywam i tyle.. dlatego napisałem co dokładnie bo trochę odżywek w życiu zjadłem i wiem, że na niektóre szkoda pieniędzy i zdrowia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do tego?

Następny temat

Pierwszy powazny cykl ! Jakie suplementy ?

WHEY premium