SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw na mase

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 708
Witam chciałbym abyście podali mi jakieś fajne zestawy na mase do 200zł.

Dieta jest teraz chciałbym suplementy sobie wrzucić i od 1 lipca zacząć masować :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 708
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); buda ciała nie jest szczupła jest postawna
2) wiek 18
3) waga/wzrost 190/93
4) staż treningowy 2 lata
5) cel cyklu pożądna masa, powiększyć każdy obwód
6) stosowane już wcześniej suplementy kreatyna/spalacz/bcaa/białko
7) stosowane wcześniej spalacze
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni kreatyna/bcaa/spalacz
9) ilość dni wolnych od kreatyny dzisiaj ostatnia porcja i skonczył mi się zapas
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) nie jestem w stanie teraz tego powiedziec diete bede miał ulożona przez dietetyka znajomego
11)przewidziane finanse na cykl 200zł
12) uwagi i sugestie choruję na cukrzyce mam podłączoną pompę insuliną która dawkuje mi insulinę, do tej pory redukcja fajnie mi szła i bez żadnych problemów, a tera czas na mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6397
Jak masz diete to kup sobie izolat bialka do tego i tyle. No chyba ze krete jeszcze. I musi masa pojsc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki gainer na mase polecacie do 250 zł

Następny temat

2 CYKL KREATYNOWY

WHEY premium