SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw ćwiczeń-Pomoc

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 70
Siema chcę się dowiedzieć czy ten zestaw ćwiczeń jest dobry na partie mięśni brzucha i klatki



Z góry dzięki za podpowiedz ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136804
Nie każdemu będzie się chciało oglądać cały filmik, napisz po prostu te ćwiczenia

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 70
-20x pompek na kolanach z skrzyżowanymi nogami
-20x leżymy na plecach nogi w zgięte i podnosimy barki z rękami w stronę kolan
30 sekund przerwy
-15 zwykłych pompek
15s. przerwy
-15x leżymy na plecach nogi pionowo podniesione do góry i rękoma dotykamy kostek
15s przerwy
-20x pompki na ugiętych kolanach przy wąskim rozstawieniu rąk
15s przerwy
-15x leżymy na plecach i podnosimy na przemian nogi pionowo do góry
15s przerwy
-20x zwykłe pompki
15s przerwy
-20x double crunch (nie wiem jak to opisać)
15s przerwy
-20x zwykłych pompek
15s przerwy
-20x double crunch
30s przerwy
-20x pompek( nogi oparte na ławce)
-20x leżymy na plecach nogi ugięte ręce splecione na klatce piersiowej i podnosimy barki do góry
-20x leżymy na plecach nogi pionowo podniesione do góry i rękoma dotykamy kostek
10s przerwy
-25x pompki na ugiętych kolanach przy wąskim rozstawieniu rąk
-25x leżymy na plecach nogi do góry ręce za głowę i podnosimy barki do góry
-25 zwykłych pompek
Koniec sorry ale niektóre ćwiczenia trudno opisać :)


Zmieniony przez - Piotrek19941319 w dniu 2013-03-11 16:44:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136804
Jesteś pewien że dasz radę wykonać prawie 200 pompek przeplatanych dość intensywnym ćwiczeniem brzucha? Czy to dobry tutorial na klatę... spróbuj, nikt Ci nie broni, jeśli wcześniej nie robiłeś nic zawsze to będzie jakiś bodziec. Uważam że są jednak lepsze treningi domowe. Jestem akurat uprzedzony do robienia tego typu domatorów, swego czasu robiłem przez 10 min bez przerwy brzuchy z obciążeniem i g**** to dało, to samo pompki. Coś ruszyło kiedy zacząłem machać ciężarami, więc wybacz, ale na mnie takie masakrowanie się pompeczkami jest raczej bezcelowe

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 70
Jak możesz to weź podaj link do jakiś lepszych ćw. jak znasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136804
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html  https://www.sfd.pl/Wodynowy_plan_domowy.-t355166.html

https://www.sfd.pl/###_FAQ_:_TRENING_W_DOMU_###-t304271.html - zbiór linków do treningu domatora
Ogólnie weź taki plan, jaki czujesz się na siłach wykonać i do którego masz środki, a więc hantelki, drążek itd.

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2013-03-11 18:12:58

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wymiary

Następny temat

PROBLEM Z MIEJSCEM NA SIŁOWNIE

WHEY premium