SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zespołowi tu Spamują, dobre suczki, wypatrują %-)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215491

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34578 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434013
a propos Cafe Futbol:



W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Ja lubie ten program.
Mowia prawde i prostuja newsy, ktore widac gdzies w necie, a do tego smieja sie z tego calego PZPNu :D

Lato do tej pory nie przyszedł do programu. ;)

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34578 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434013
a mówili nie tak dawno, że zapowiedział swój udział cóż szkoda, bo ciekawie by pewnie było

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Pewnie by go zjedli po paru minutach i wyszedlby z hotelu ;D

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34578 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434013
i jest Liga Europejska Co za mecz

I znów nawiązując do Cafe Futbol to Cezary Kowalski powinien się schować ze swoimi teoriami bo w ostatnim programie twierdził, że Legia wraz ze Śląskiem odpadły z Ligi Europejskiej

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Ze Slask odpadl wiedzial kazdy.
Mila w studio Polsatu :D

Legia fajnie pocisnela mimo, ze przegrywala. To sie nazywa gra do konca.
Z roku na rok nasza pilka co raz bardziej na +.
W ostatnich 2 latach tylko Lech, a teraz az 2 zespoly ;)
Jeszcze sukces na Euro 2012 = wyjscie z grupy i bedzie OK ;D

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34578 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434013
kvrwa miałem wczoraj nie pić

Jak Mario grupy Ligi Europejskiej oceniasz?

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Wisla wydaje sie byc bez szans przy Twente i Fulham.
Twente od paru sezonow gra dobra bramkostrzelna pilke, a Fulham to jakby nie patrzyl premier league.

Legia ma niby szanse na 2 miejsce za PSV, ale patrzac na ten Rapid ktory zabil Slask, a Slask wygral 2-1 z Legia. Marnie to widze.

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34578 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434013
Ja jestem bardziej optymistycznie nastawiony Liczę, że przynajmniej jedna drużyna wyjdzie z grupy

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Legia powinna dac rade, ale Wisla wg mnie bez szans. Ta ich obrona jest taka cienka... Junior Diaz przyjecie pilki na 3 metry + jest wolny, a ten na prawym skrzydle nie umie sie ustawic + przekladaja go jak chca.

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zwiększenie pojemnośći płuc

Następny temat

Trening Pływacki . Pomóżcie :)

Wiecej