SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zerwany miesien piersiowy na BOMBIE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
witam wszystkich.
Ja jestem w pełni sprawny juz od 3 miesiecy, klate zaczalem robic w lutym malutkimi ciezarmi z powolnym progresem, bolało troche miejsce w ktorym bylo to zszywane przy wiekszych jakis nadwyrezeniach typu 3-4 sztabki na buterfly na klate.
teraz robie wszystkie cwiczenia na klate, z ciezarami nie szaleje ale robie wyciskanie w seriach 110kg wiec jest ok:)

na fotach kompletnie nic by nie bylo widac nawet blizny bo jest tak malutka
ALE
jak mam spompowane cycki to widac ze ten miesien jest znacznie krotszy, nie zaczyna sie z pod barku juz tylko pod przednim aktonem naramiennego jest calkowicie plaski jak kartka papieru i wybrzusza sie gwaltownie pozniej. jak klata jest spieta i spompowana to widac ale ogolnie jest ok nienarzekam.

pozdro dla wszystkich zainteresowanych:)

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
uwe zerknij do mojego tematu,moze cos mi doradzisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
daj linka!

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36449
Dlatego trzeba sie dobrze rozgrzewać, rozciagać .Czym chlopisko wieksze tym wiecej czasu potrzebuje na rozgrzewke .Czasami warto pomysles czy 20-15 minut rozgrzewki nie jest lepsze od zerwania miesnia i offu na kilka miesiecy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 860 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15913
w okresie zima wiosna moj kumpel mial to samo tak samo na bombie i jakos hmm 190-200kg na klate i poszlo :/ poszedl miesien, cykl i zdobyta masa oraz sila, a co do tego jak brzmi trzask zrywajacego sie sciegna i miesni, powiem nie ciekawie miesnie uda poodrywaly mi sie od kosci przy rozciaganiu sie (szpagacie) i to byl taki trzask ze kuzyn 3-4metry odemnie, spojrzal sie na mnie z nieciekawa mina i krzykna, co to bylo? brzmi to troche jak trzask pekajacej kosci czy kija:) a ja siadlem na dupe juz bez oporu i szpagat byl :D hahaha
no nic zycze pelnego szybkiego powrotu do zdrowia..

Zmieniony przez - Sopel_X w dniu 2010-06-15 21:24:12
1

www.sfd.pl/Sopel_X_moje_zmagania_[duzo_zdjec]-t539450.html
Tutaj chodzi o pasje tutaj chodzi o sile tutaj chodzi o MOC...
100% natury bez lipnych lekarstw bez antybiotykow bez anabolikow.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
grubo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 414 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3416
w okresie zima wiosna moj kumpel mial to samo tak samo na bombie i jakos hmm 190-200kg na klate i poszlo :/ poszedl miesien, cykl i zdobyta masa oraz sila, a co do tego jak brzmi trzask zrywajacego sie sciegna i miesni, powiem nie ciekawie miesnie uda poodrywaly mi sie od kosci przy rozciaganiu sie (szpagacie) i to byl taki trzask ze kuzyn 3-4metry odemnie, spojrzal sie na mnie z nieciekawa mina i krzykna, co to bylo? brzmi to troche jak trzask pekajacej kosci czy kija:) a ja siadlem na dupe juz bez oporu i szpagat byl :D hahaha
no nic zycze pelnego szybkiego powrotu do zdrowia..

Zmieniony przez - Sopel_X w dniu 2010-06-15 21:24:12


Masakra, a wlasnie sie wybieram na trening pod katem rozciagania ...

I jak to sie dla Ciebie zakonczylo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 50
zerwalem miesien piersiowy jak wyciskalem 160 kg 6 tygodni po urazie mialem operacje teraz jestem 3 tygodnie po operacji reka mam w temblaku chciał bym zapytac sie Uwego jak wygloda rechabilitacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9
Witam niedawno zdjeli mi gips w czwartek . Gips mialem 6 tygodni i wiadomo noga nie przyzwyczajona do chodzenia , ale jakos chodzilem ;) pewnego dnia sie spieszylem do kumpla i wywalilem sie na schodach. Noga nie przyzwyczajona do wysilku strasznie sie wygiela i zaczelo mnie bolec i ledwo chodzilem . z dnia na dzien jest coraz lepiej . Nagle po kompieli w bardzo zimnej wodzie siniak na kolanie operowanm mi sie zrobil ale chodze coraz lepiej . Niedawno mialem gips i nie chce znowu go mieć :(( prosze o to abyście pomogli mi co moze byc z ta noga ;) Naderwanie , naciagniencie czy co ;)

Witam niedawno zdjeli mi gips w czwartek . Gips mialem 6 tygodni i wiadomo noga nie przyzwyczajona do chodzenia , ale jakos chodzilem ;) pewnego dnia sie spieszylem do kumpla i wywalilem sie na schodach. Noga nie przyzwyczajona do wysilku strasznie sie wygiela i zaczelo mnie bolec i ledwo chodzilem . z dnia na dzien jest coraz lepiej . Nagle po kompieli w bardzo zimnej wodzie siniak na kolanie operowanm mi sie zrobil ale chodze coraz lepiej . Niedawno mialem gips i nie chce znowu go mieć :(( prosze o to abyście pomogli mi co moze byc z ta noga ;) Naderwanie , naciagniencie czy co ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca+ethanate+prop+meta prosba o ocene dawek i doboru srodków

Następny temat

Cykl oma meta ocena poprawa

WHEY premium