SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zerwany miesien piersiowy - pomocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3706
Myślisz ze jak obrzęk zejdzie to znikną te objawy? Mam umówione usg jak to w Anglii ładnie mówią ASAP czyli tak szybko jak możliwe czyli maja mi przysłać poczta termin wizyty bo lekarz nie mógł dać skierowania do rak własnych hyhy paranoja

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1788 Napisanych postów 47608 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 482954
GINO.
Myślisz ze jak obrzęk zejdzie to znikną te objawy?

bez przebadania pacjenta nie można stwierdzić że to jest przyczyną natomiast jest takie prawdopodobieństwo , jak będzie trwało długo wpłynie na niedotlenienie nerwu

generalnie im szybciej lekarz , badanie tym lepiej

jak przez te kilka dnia z obrzękiem ? oraz czy zmienił się kolor ?
1

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3706
Nadal lekko powiększony i mam przykurczone prawa stronę pewnie przez to ze dociekałem reke do ciała by nie ruszała , siniaka nie ma śle gadałem z lekarzem i mówi ze nie zawsze jest jak pójdzie głęboko wtedy jedt krwotok wewnętrzny i możliwość zakażenia ale nie ma krwiaka za pierwszym razem miałem duzy krwiak a teraz nic , drętwienie trochę ustępuje od wczoraj czyje to wyraźnie.

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1788 Napisanych postów 47608 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 482954
Przy odwodzeniu ręki , pojawia się charakterystyczne wcięcie czy obrzęk jest zbyt duży ? Musisz więc czekać na badanie USG
1

www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Metoda macania porównywania wyczuwam różnice jest dołek zaraz przy barku jak zaczyna die miesien piersiowy ;(

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Niestety prawdopodobnie oznacza to że jest uszkodzenia ale jego stopień będzie do sprawdzenia w badaniu, w przypadku ewentualnego zerwania to czas jaki jest do rekonstrukcji ma jednak spore znaczenie.

www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok było usg prywatnie i miesien jest ponadrywane ale nie zerwane wg pana co robił usg nie trzeba szyć eyetarcza terapie ultradźwiękami i trochę czasu upłynie do zagojenia ;( zobaczymy za kilka dni pójdę z wynikami do chirurga i zobaczymy cxy potwierdzi

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Kwestia jak mocne jest uszkodzenie , ale fajnie jakby nie było dużego uszkodzenia. Wówczas koniecznie dobry terapeuta i praca na tkankach miękkich tak żeby zachować jak najlepsze parametry i funkcję mięśnia.

www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapalenie mięśnia bicepsu w rotatorze barku.