SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zerwany miesien

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 485 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8670
Wiem, ze musze isc do ortopedy. Ale czy ktos sie tu zna na tym? Nie chce isc pod noz. Czy jest szansa, ze to sie zregeneruje?

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 485 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8670
Z pilki moge zrezygnowac, ale sport chcialbym uprawiac. Silka itp

Zmieniony przez - Teodorrr w dniu 2018-04-27 18:21:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 419 Napisanych postów 20215 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 170823
Zerwany miesien krzywo Ci sie zrosnie. Najlepiej operowac.
Pozdrawiam.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jestem zalamany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8435 Napisanych postów 110166 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1349487
Jak widzisz że jest skrócoy, ma inny wygląda to już tak zostanie jak nie poddasz się opareacji i przywróceniu jego odpowiednich przyczepów.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1822 Napisanych postów 47932 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484857
Teodorrr
Jestem zalamany

skonsultuj się z dobrym ortopedą

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Ortopeda powiedzial, ze miesnia sie nie szyje, tylko sciegno, wiec u mnie nie trzeba ciac. I ze ten zerwany miesien ma zaniknac, a w jego miejsce odbudowac sie nowy? To.mozliwe, bo jakos to dziwnie brzmi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8435 Napisanych postów 110166 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1349487
Nie wiem jakim cudem ma coś wyrosnąć, jak tam czegoś nie ma to nie urośnie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
A moze chodzilo mu, ze ten zerwany wroci na swoje miejsce? Nie wiem sam. Ale mial z tym racje, ze miesnia sie nie szyje?

Zmieniony przez - Teodorrr w dniu 2018-04-30 21:51:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1822 Napisanych postów 47932 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 484857
Kwestia leczenia zależy od samego urazu i jest dostosowana indywidualnie , natomiast to że ma Ci on zaniknąć a póżniej nowy powstać to nie jest to prawda , sugerowałbym spotkać się z innym lekarzem.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Moze ty masz tylko ścięgno zerwane a nie mięsień.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski testosteron?

;