SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zerwany mięsień

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
Robilem dzisiaj przenoszenie (cwiczenie na rociaganie klatki), i pod koniec serii kiedy nie mialem juz sily zaparlem sie nogami o lawke. Na poczatku poczulem tak jak by ktos mnie klepnal w noge, i uslyszalem tak jakby wewnatrz siebie takie dosc glosne pukniecie, od tamtej pory nie moge podniesc nogi w bok, moge zrobic przysiad i dzien dobry bez obciazenia, ale boli mnie w pachwinie, na srodku wewnetrznej strony nogi.

Dlugo bedzie mi to dokuczac? Robic cwiczenia na nogi mniejszymi ciezarami, czy odpuscic sobie zupelnie do czasu az przestanie bolec?

"Kiedy umrę pochowajcie mnie na brzuchu, żeby każdy mógł pocałować mnie w d***..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
zsiniało to miejsce? na taki fioletowy kolor?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
nie no nie widze raczej nic takiego

"Kiedy umrę pochowajcie mnie na brzuchu, żeby każdy mógł pocałować mnie w d***..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
to w takim razie to nie jest zerwany miesień, byc moze tylko naderwany lub naciagniety. zrob przerwe od silowni na razie tydzien. rob oklady z lodu i smaruj mascia fastum/naproxen/ketonal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból obojczyka i pęcherza

Następny temat

Problem w wyborze stabilizatora stawu skokowego.

WHEY premium