SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zero masy po koksach!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema mam 18 lat waże 70 kg ćwicze 6 miechow,brałem 100 mety i nic mi to nie dało, później brałem 100 mety i 10 strzałów propinatu ruskiego 5% i nic!! teraz kupiłem sobie 10 strzałów omki i nie wiem czy mi to coś da ,ćwicze codziennie prawie i nie wiem czemu masa mi nie idzie pomóżcie !! z góry dziękuje ,pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 677 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5955
"cwicze 6 miechow" mimo, że nie jestem znawcą koksów, ale po 6 miesiącach koksować ? "prawie codziennie" - Jak chcesz nabrać masy jak twoje mięśnie nie odpoczywają ? IMHO najpierw jakiś trening cykliczny, dieta i jakieś odżywki później kreatyna, a później koksy.

Pozdro

"...Umiesz liczyć to na siebie licz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Koksy najlepiej działają po czterech cyklach kreatynowych.. znam mase ludzi, którzy nie mieli efektów po SAA bo nie robili tych cykli na kreatynie i gainerach.. wszyscy to tu potwierdzą bo taka jest prawda.. a najlepsze efekty to sie ma jak te cztery cykle skończy sie cyklem dąbka.. wtedy koksy wchodzą miodzio.. mówie ci odstaw tą ome i kup krete i full gainera! A poza tym to zmień dilera jak już będziesz po cyklu kreatynowym.. powodzenia! Pamiętaj! Bez kreatyny nic nie działa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki :o) a co do dilera to wałów mi nie sprzedawa raczej, wszystko było zapakowane ale zobacze na tej omce czy numery były wybijane czy drukowane ,dzięki za rade!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48339
A to bardzo dziwne nawet jak bys sie zle odzywial to cos bys tam przytyl.Poczwicz jeszcze troszke na sucho trzymaj diete i dopiero wtedy laduj koksy.A teraz zrob sobie przerwe od koksow bo to ci da naj wiecej!!masy:)

I tak wszyscy skonczymy pod ziemia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34923
"Pamiętaj! Bez kreatyny nic nie działa.. " możesz uzasadnić ?? e-lite

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Aby mięśnie mogły wykonać skurcz potrzebuję paliwa, którym jest ATP. Aby jednak mogły to wykorzystać ATP musi zostać zamienione na ADP. Proces odwrotny może zajść tylko i wyłącznie z udziałem fosfokreatyny tak więc im więcej mamy dostępnej kreatyny, tym regeneracja jest szybsza a co za tym idzie większa siła, wydolność, masa, zwiększony poziom glikogenu i zapasy białka (aminokwasów) w tkance mięśniowej. Nie ma kreatyny - nie ma efektów.. ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no hehe widze ze juz Alvaro zaciągasz porad na sfd i bardzo dobrze. No a z drugiej strony sam widzisz ja dobrze robie bo biore kretke :P chociaż g**** to daje. Ale od czegoś trza zacząć. No a z tym koksem to jeszcze poczekaj bo ledwo skończyłeś jeden cykl a juz ładujesz sobie drugi. Wiem że jesteś niecierpliwy i chętny szybkich efektów ale jak poczekasz z 2-3 miesiące do kolejnego cyklu zobaczysz ze bedzie lepiej acha i weź dokończ tą kredke akurat już możesz brać kolejny cykl bo tak jak tu piszą bez kretki nic nie zdziałasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Ramzes masz ode mnie soga za trzeźwe podejście i dobry podpis!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 492
mam pytanie czy kreatyne mozna walic podczas trwania cyklu

rafi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Jak najbardziej.. ale dawki mniejsze.. 2-3g tylko przed/po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 492
a jak zladowaniem i przez jaki czas brac i mam pytanie czemu tylko 6 gramow dzieni jak dobrze zrozumialem 3 pdzed i 3 po silkce

rafi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadki??

Następny temat

miejscowy

WHEY premium