SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zejście z cyklu mostek na samym HCG?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Witam serdecznie, Panowie mam pewne pytanie i chciałbym się poradzić kogoś kto dłużej siedzi w temacie dopingu?
Do rzeczy, od około 10miesiecy jestem ON , wiadomo w tle testosteron rózne estry naprzemian, do tego dodatki typu npp, długa Deca, był i tren, masteron itd zmiana srodkow co jakiś okres czasu. I tu jest moje pytanie za 10tyg kończę cykl enan+Deca i zastanawiam się co teraz zrobic. Zastanawiam się nad zejściem (oczywiście nadal będę on, chodzi mi o to by organizm trochę odpoczal) ale czy to ma sens skoro i tak planuje wejść znowu? I mam parę pytań czy np wejście na 15-20tys ui hcg rozbite na np na 3 miesiące? Bez clomidu, czy to w ogóle ma sens i wtedy znowu wejść na bombę, czy lepiej wejść na hcg clomid i zrobić odblok? Tylko pytanie ile przez jaki okres czasu i która opcja będzie lepsza, będzie tu jakaś dobrą duszyczka i pomoże :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
vioodi
Mnie najbardziej zastanawia zejście całkowite? Sam już jestem prawie rok, czy faktycznie na samym HCG organizm sobie odpocznie? Bez podawania teścia w tle i innych środków i czy to w ogóle ma sens


chcesz zeby calkowicie odpoczal to zrob offa

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
WIEK: 23
2.WAGA: 85
3.WZROST: 174
4.WYMIARY:
-Biceps: 44
-Klata:
-Udo: 68
-Talia: 72
5.STAZ NA SILOWNI: 7 lat
6.CEL SUPLEMENTACJI: masa aktualnie
7.DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: mnóstwo
8.KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI: bez znaczenia
9.POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę) 10%
10.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): chudnięcia
11.WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata: 150
-Przysiad: 170
-Mc: 200
12. Czy masz dietę? Tak


Zmieniony przez - vioodi w dniu 2018-09-05 17:09:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 211 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118641
kreta+hmb+mutant mass

1. WIEK:
2. WAGA:
3. WZROST:
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:


Zmieniony przez - Slith w dniu 2018-09-05 17:17:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
odblok aby robic to tak najmniej na 3 miechu by to miało sens, musiałbyś dokładnie rozpisać co stosowałeś, co dokładnie leci i dalej poleci, czy dawałeś hcg w trakcie na pobudzenie jajek. i wtedy pomyśli sie nad najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Hcg leci co 8tyg 5000ui zawszs, najbardziej zastanawia mnie fakt jak zrobić aby organizm sobie odpoczął. Zastanawia mnie opcja aby zostawić Towar wbić 10000tys ui hcg rozbite na 2 msc i wejść znowu miałoby to sens? I w czasie brania hcg nie było by testosteronu w ogóle pytam czysto teoretycznie czy w ogóle miało by to sens czy jednak puścić trochę testa w tle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
No i jeszcze zastawia mnie sprawa clomidu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Mozesz sobie spokojnie zejsc na miesiac, dwa, zrobic okres ogolnego roztrenowania, odpoczynku psychicznego, przemiany materii itp., wbic Hcg, np. 3 x 5000iu co 5 dni i wylajtowac, zrobic sobie po miesiacu offu, pelna morfologie itp. na szczeblu amatorskim naprawde nie jest istotne aby caly czas byc na onie i aby nie bylo spadkow nawet bym powiedzial, ze wskazane jest taki okres przerwy w ciagu roku, chociaz te 2-3 miesiace ogółem.


Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2018-09-05 19:37:59

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Tylko jak ma być miesiąc offu to bym się nie truł clomidem , samo hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
A czy miało by sens zrobić coś takiego, leci deka + enan, kończę deke, enan pociągnę z 3 tyg dłużej i teraz tak zostawić później wszystko i bić samo hcg 1-2 miesiące (i tu pytanie wrzucić testa w tle?) Czy zostawić wszystko bić samo HCG i później znowu wejść ? Clomid zbędny? Zastanawia mnie czy po prostu mam dobrą drogę dedukcji i czy to ma ręce i nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Niektórzy tutaj robili mostki na hcg i byli zadowoleni , osobiście zostawiłbym testa plus hcg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy probiotyki osłony

Następny temat

Odblokowanie po propie 12 tyg

WHEY premium