SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zegarek sportowy a orientacyjny licznik spalonych kalorii

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 52 Wiek 39 lat Na forum 22 dni Przeczytanych tematów 450
Zastanawiam się nad zakupem zaawansowanego zegarka mulisportowego z funkcją orientacyjnego spalania kalorii? Mam tu na myśli oczywiście coś droższego niż opaska za 80 złotych itp.
Czy ktoś z was korzystał z takiego sprzętu, może coś doradzić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2827 Napisanych postów 12115 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1123270
ma służyć tylko do spalonych kalorii?
przybliż może bardziej cel, co chcesz osiągnąć i jaki masz budżet na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 52 Wiek 39 lat Na forum 22 dni Przeczytanych tematów 450
Widziałem między innymi Garminy z taką funkcją. Na podstawie pomiaru pulsu i w oparciu o inne dane określają ilość spalonych kalorii w ciągu dnia. Oczywiście musi liczyć kroki i rejestrować inne treningi. Są takie cuda na rynku. GPS itd.. sam nie wiem, ile trzeba będzie wyłożyć na coś takiego, ale myślę, że około tysiąca złotych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3726 Napisanych postów 10548 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 514118
O nie, Paatik czy Ty to widzisz? Idealny temat dla nas

Jarcow może zacznijmy od tego jaki sposób pomiaru tętna preferujesz. Wygodniejszy, ale mniej dokładny z nadgarstka czy za pomocą pasa piersiowego?

Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-09-10 18:47:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6719 Napisanych postów 8234 Wiek 65 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 168148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Viki
Jarcow może zacznijmy od tego jaki sposób pomiaru tętna preferujesz. Wygodniejszy, ale mniej dokładny z nadgarstka czy za pomocą pasa piersiowego?
Chciałbym aby wszystko zamykało się w ramach jednego sprzętu, zegarka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 113 Wiek 35 lat Na forum 194 dni Przeczytanych tematów 1010
Miałem taki mierzący na nadgarstku i z moich obserwacji przy zwiększonym wysiłku, kiedy ręka zaczynała się pocić pomiar całkiem wariował. Krokomierz też jest niewiele wart, bo inne ruchy rąk też powodują naliczenia kroków nawet jak siedzisz i... pracujesz na komputerze. GPS z kolei w budynku nic Ci nie zmierzy. Pomiar na pasku piersiowym jest zdecydowanie bardziej niezawodny. No ale cały dzień w tym się chodzić nie da!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 178 dni Przeczytanych tematów 3176
Ja posiadam Garmin fenix 5x i jestem bardzo zadowolony z niego, ale tani to on nie był.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wasyljew93
Ja posiadam Garmin fenix 5x i jestem bardzo zadowolony z niego, ale tani to on nie był.
Jak sprawuje się w nim szacunkowe obliczanie zapotrzebowania kalorycznego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 178 dni Przeczytanych tematów 3176
Dobrze, myśle że jest dokładny ale bardziej przywiązuje w nim uwage do innych funkcji.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 113 Wiek 35 lat Na forum 194 dni Przeczytanych tematów 1010
Cena istotnie "ciekawa"
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka kuracja??

aerofull