SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zegarek sportowy a orientacyjny licznik spalonych kalorii

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10845 Napisanych postów 49136 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Zastanawiam się nad zakupem zaawansowanego zegarka mulisportowego z funkcją orientacyjnego spalania kalorii? Mam tu na myśli oczywiście coś droższego niż opaska za 80 złotych itp.
Czy ktoś z was korzystał z takiego sprzętu, może coś doradzić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Szacuny 4134 Napisanych postów 14248 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1155729
ma służyć tylko do spalonych kalorii?
przybliż może bardziej cel, co chcesz osiągnąć i jaki masz budżet na to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10845 Napisanych postów 49136 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Widziałem między innymi Garminy z taką funkcją. Na podstawie pomiaru pulsu i w oparciu o inne dane określają ilość spalonych kalorii w ciągu dnia. Oczywiście musi liczyć kroki i rejestrować inne treningi. Są takie cuda na rynku. GPS itd.. sam nie wiem, ile trzeba będzie wyłożyć na coś takiego, ale myślę, że około tysiąca złotych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5932 Napisanych postów 13088 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 537744
O nie, Paatik czy Ty to widzisz? Idealny temat dla nas

Jarcow może zacznijmy od tego jaki sposób pomiaru tętna preferujesz. Wygodniejszy, ale mniej dokładny z nadgarstka czy za pomocą pasa piersiowego?

Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-09-10 18:47:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9236 Napisanych postów 9393 Wiek 66 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 179477
Mi zależało na dokładnym pomiarze tętna więc zakupiłem sobie Pulsometr Sigma PC 3.11.
1

„Kiedyś wchodziłem tu i zastanawiałem się, czy oni mnie lubią. Dziś wchodzę i zastanawiam się, czy ja ich lubię.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Viki
Jarcow może zacznijmy od tego jaki sposób pomiaru tętna preferujesz. Wygodniejszy, ale mniej dokładny z nadgarstka czy za pomocą pasa piersiowego?
Chciałbym aby wszystko zamykało się w ramach jednego sprzętu, zegarka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1430
Miałem taki mierzący na nadgarstku i z moich obserwacji przy zwiększonym wysiłku, kiedy ręka zaczynała się pocić pomiar całkiem wariował. Krokomierz też jest niewiele wart, bo inne ruchy rąk też powodują naliczenia kroków nawet jak siedzisz i... pracujesz na komputerze. GPS z kolei w budynku nic Ci nie zmierzy. Pomiar na pasku piersiowym jest zdecydowanie bardziej niezawodny. No ale cały dzień w tym się chodzić nie da!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 115 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3526
Ja posiadam Garmin fenix 5x i jestem bardzo zadowolony z niego, ale tani to on nie był.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Wasyljew93
Ja posiadam Garmin fenix 5x i jestem bardzo zadowolony z niego, ale tani to on nie był.
Jak sprawuje się w nim szacunkowe obliczanie zapotrzebowania kalorycznego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 115 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3526
Dobrze, myśle że jest dokładny ale bardziej przywiązuje w nim uwage do innych funkcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1430
Cena istotnie "ciekawa"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka kuracja??

Dzem