SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdrowe odżywianie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 179
Czesc. Chciałbym ułożyc dla siebie odpowiednia dietę. No i nie bardzo wiem jak sie za to zabrac. Mam 14 lat 171cm i waze 57kg. Niby to nie dużo ale tłuszczyk zwisa zwłaszcza na nogach. Moim celem jest zrowe odżywianie sie przez co w długim terminie mam nadzieje ze waga troche spadnie(no i oczywiscie cwiczenia) Proszę o pomoc w ułozeniu roznych propozycji na jadłospis dzienny. Oto moja(domyslam sie ze niezbyt dobra):

Śniadanie:
1) 3 kromki chleba razowego (z serem żółtym, plastrem szynki, rzadko pasztet, z jajkiem),2 szklank wody i ok 4 łyzki musli

II Śniadanie:
No z tym jest problem bo powinieniem je zjesc w szkole a czesto zaniedbuje i przychodze glodny do domu i za duzo jem na obiad :(A jeśłi sobie zrobie to tez chleb razowy z czymś...

Obiad:
No na to nie mam wpływu jem to co zrobia w domy jak jest cos niezdrowego to jem mniej i sam robie sobie jakies kanapki czy cos ale to rzadko

Podwieczorek: Jak jest cos słodkiego to troszke zjem akurat dzisiaj zjadłem 80g zelków troche za duzo ale coz;/

Kolacja: czesto jem jajko dosyc duże, jaies kanapki z cheba razowego z plastrem szynki sera zółtego twarogu roznie...

Wiem ze za duzo tego chleba ale to w domu mam i musze sie dostosowac PROSZĘ O POMOC!!!(przepraszam za błędy)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 179
pomoze ktos???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
14 lat i myslisz o diecie? jedz to na co masz ochote (czytaj: zdrowe rzeczy)! Pamietaj tylko aby jesc regularnie (co 3-4 godziny), w karzdym posilku przyjąć pelnowartosciowe bialko... powiedz mamie zeby nie kupowala Ci slodyczy tylko np. jakis twarog na kolacje, czy jajko na sniadanie... wszystko kwestia silnej woli, i mysle ze jesli masz 14 lat i juz piszesz na forum, to odzywiasz sie kolą, chipsami i batonami a ruszasz tylko na w-f. Tyle.

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Niby w czym pomoc ???
Jedz duzo !
Urozmaicaj, bo same kanapki nawet z razowym chlebem, to kiepski pomysl.
Sniadanie, to podstawa w Twoim wieku !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko

Następny temat

pomiar pasa lub talii

WHEY premium