SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdobycie masy !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Witam to znowu ja :D
a tak całkiem serio mam malutki dylemat.
Ostatni skonczyłem cykl KTP Creatine+Whey Pro Gainer 4000 1,4kg
masa mi przyszła po tym cyklu az 2kg .Obecnie waze 75kg ale to wciąrz za mało przy 183 wzroscie.I mam takie pytanko czy można łączyć ze sobą np 2 pary odrzywek przykład.

Whey Pro Gainer 2 (1kg) + Hard Mass 1,4kg bardzo zalezy mi na masie(80kg) chciałbym miec te 80kg wakacje a mam zdolnosci to tycia lecz tutaj potrzebuje pomocy :> wiec chciałbym od was usłyszeć odp oraz jaką wy byscie odrzywke oplecali kosz 150zl lub troche wyrzej :>.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
aha nie jestem sezonowcem
staz 8 miesiecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...człowiek by sie chętnie poddał zanim jeszcze "wyciągniesz pistolet"

można robic różne kombinacje- jednak trzeba zawsze zadawać sobie pytanie o sens takiego czy owego połaczenia/no i te ilości- 1,4kg. na cykl- to raptem po kilkanaście gram na dzień- dwa kęsy pożywienia.../

w sytuacji, którą opisujesz nic ci nie da takie połaczenie- kup raczej bulka- po równo białka i węgl.- ale przynajmniej kilka kg...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitroblon II - Problem (no effects)

Następny temat

Kreatyna + Hmb + Ostrowia ++Dextro???

WHEY premium