SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdazyc do maja.....

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 412
Witam wszystkich!

Zwracam sie do was z jednym problemem.

Aktualnie przy wzroscie 190cm waze 70 kg, maksymalnie wyciskam 65kg. W maju czeka mnie wazny sprawdzian.Aby z zajec wf-u otrzymac ocene bardzo dobra musze wycisnac swoja wage a na celujacy 77. Trenuje 3 razy w tygodniu. Chcialbym do maja wycisnac 77 kg. Chcialbym otrzymac od was rady ktore pomoglyby mi osiagnac ten wynik. Nie chce zaniedbac innych parti miesni. Czy musze cwiczyc na kazdym tengingu (3 razy w tyg) klatki? Ile odpoczywac? Jakie cwiczenia wykonywac? Prosze o pomoc.

"Musicie od siebie wymagać, choćby inni od was nie wymagali" Jan Paweł II

POZDRAWIAM!

-[][]------[][]-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 874 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4729
Powerade zawiera też kofeinę jak kawa, tyle, że jeszcze jest tam tauryna wit z grupy B i inne dodatki.

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2086
Wydaje mi się, że 3treningi to zbyt często...z tego co wyczytałem na tym forum to przy dużym stazu mozna probowac klate 2razy w tyg. ale 3to przesada...mięśnie powinny mieć czas na regeneracje, w przeciwnym wypadku je "przetrenujesz" i napewno w górę z rekordem nie pójdziesz.

Zmieniony przez - Master1986 w dniu 2005-03-13 19:23:49

|No Pain| o(◘_◘)o |No Gain|

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 412
ja slysalem ze potrzeba 4 dni odpoczynku. czy to nie za duzo??

"Musicie od siebie wymagać, choćby inni od was nie wymagali" Jan Paweł II

POZDRAWIAM!

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
Mozesz ćwiczyc programem HST - jednak nie wiem czy masz ochote sie bawić we wcześniejsze ustalanie maxów itp..ale jakbys chciał - tu masz linki co podstaw hst. aha dodam, ze wielu osobom poszlo 10-15 kg w wyciskaniu w czasie 8 tygodni. (wiec wynik ładny).

[https://www.sfd.pl/temat154847/] 

[https://www.sfd.pl/temat164144/] 


Jednak - jaki jest Twój staż?? To jest podstawowa sprawa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3883
skorzystaj z postu porusz swoja klate, jesli chodzi o mnie to stosowalem duzy cięzar i 1-2 podnoszenia wymuszone z pomoca kolegi w czasem bedzie latwiej, miesnie przystosowuja sie do narzucanego im ciezaru, takze cwicz!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
https://www.sfd.pl/temat187974/ - własnie, zapomnialem o tym. (dzieki neptun)

Ale jak juz mówiłem - to zalezy od Twojego stazu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 412
Cwicze w miare regularnie (2-3 razy w tygodniu) od wrzesnia 03. Z malymi przerwami oczywiscie.

Dziekuje wam za dotychczasowe rady!

"Musicie od siebie wymagać, choćby inni od was nie wymagali" Jan Paweł II

POZDRAWIAM!

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
Od wrzesnia 03?? I wyciskasz 65 kg?? Nie chce Cie martwic, ale to troche malo..mógłbys wkleić tu swój plan? (ten ktorym cwiczyles najdłuzej) Bo obawiam sie, ze moze byc w nim kilka błędów..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 412
W tym jest problem. Nie korzystalem z zadnego planu. Staralem sie zawsze rownomiernie rozkladac trening, kazda grupe miesniowa w jednakowych odstepach czasu. Zawsze robilem 2-3 grupy miesniowe (3 cwiczenia po 3 serie 10 powtorzen na kazda serie.

65 kg........wiem ze malo!!

"Musicie od siebie wymagać, choćby inni od was nie wymagali" Jan Paweł II

POZDRAWIAM!

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13784
Nie no chlopie daj spokoj musisz miec plan konkretny ja bym zrobil sobie hst albo jakis na mase bo duzo nie wazysz... a 7kg w takim czasie to nie duzo.

http://www.sfd.pl/temat192921/  -Ile powtorzen na mase sile itd.

http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 874 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4729
No i widzisz to jest zonk... jakbyś ćwiczył solidnie z dobrym planem treningowym i dietetycznym to ciskałbyś znacznie więcej. Aha przed sprawdzianem jak będziesz miał dostęp to sieknij sobie mocną kawę
Ps. Zajrzyj do podstaw treningu np. na atlas dostępny na sfd.

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

ŚKS

WHEY premium