SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbite żebro i siłownia?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 695
Witam 2tygodnie temu na sparingu wszedł koledze middle kick czysto na moje żebra oczywiście jak to w ringu czułem tylko chwily ból i dalej się tym nie przejmowałem.Jednak na drugi dzień wstałem z bólem żebra,miałem już zbite żebra kilka razy no,ale taki sport.Wiem,że ból trwa jakieś 3-4tygodnie.Po tych 2tygodniach ból jest o wiele mniejszy i czuje kucie pod koniec dużego wdechu.Chcialbym zaznaczyć,że przez 2tyg. dałem sobie spokój z treningami itp.I moje pytanie brzmi nastepujaco:
Czy od poniedziałku mogę iść na siłownie ćwiczyć?
Myśle,że ból nie będzie mi przeszkadzał aż tak bardzo i powininem dać rade zrobić normalnie trening.Jednak czy jest jakieś ryzyko,że podczas zbitego żebra bede podnosił ciężary?
Czekam na Wasze opinie bo na pewno wielu borykało się z tym bólem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
na pewno jest tylko zbite?

Jak tak to możesz ale z głową, nie szalej ciezarami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 695
Nie byłem u lekarza,ale tak jak zaznaczyłem miałem już kilka razy zbite i wiem,że to długo się trzyma,więc nie ma sensu chodzic do lekarza bo są to typowe obijawy zbicia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
to możesz, wiem, zbite boli długo w zasadzie jak każda zbita kość, a dokładniej stłuczona :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
To tak jak peepeek mówił nie szalej , idź spróbuj czy bedzie bolało przy ćwiczeniach . Poza tym to czy możesz iść czy nie najlepiej wiesz ty :) bo wiesz czy cię boli jeszcze czy można już ćwiczyć :)

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 695
pborek myśle,że dam radę ale chodzi mi o to czy trening z stłuczonym żebrem nie będzie miał jakiś efektów ubocznych tzn.że trening siłowny może zle wpłynąć na to:) ale jezeli piszecie,że wszystko ok i można ćwiczyć ze zbitym bez konsekwencji no to gicik :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
nie przesadz bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
peepeek powiedział :) Więc nie ma wiecej pytań :) . Zacznij od małego ciężaru sprawdź czy Cię nie będzie bolało . Raczej trening siłowy nie złamie ci żebra :) chyba że sztangę upuścisz na nie :D .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z tym zrobić żeby do wakacji jakoś wyglądać?

Następny temat

Trening do oceny. Kiedy nogi ?

WHEY premium