SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawroty głowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 703
Witam, pierwszy raz mam takie uczucie. Dzisiaj koło godziny 5 poszedłem do toalety. Jak wróciłem i położyłem się do łózka po godzinie się przebudziłem z zawrotami ("helikopter"). Były cykliczne, czasami intensywne, do tego doszły dreszcze i było mi duszno. Otworzyłem okno, bo przez te mrozy mało co wietrze. Zadzwoniłem do ojca i mi poradził bym kawę wypił bo, mężczyźni w mojej rodzinie od strony ojca mają problemy z ciśnieniem. Kawę wypiłem, przed chwilą chciałem się położyć i ledwo co się położyłem od razu zaczęło mi się w głowie kręcić. Wcześniej miałem lekkie mdłości, ale koniec końców nie wymiotowałem, tylko wyplułem nadmiar śliny. Dodam, że chodzę na siłownię, ale pierwszy raz mi takie coś się zdarzyło. Odżywiam się dobrze, łykam witaminki, biorę teraz cm3, bcaa i przedtreningówkę SAW (jakieś 3 tygodnie niecałe). Z lekarzem może być problem przez dwa dni, bo lekarz na uczelni to po prostu pomyłka, a do domu jadę we wtorek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 703
W przeszłości miewałem takie zaćmienia chwilowe, dziwne uczucie ale po chwili przestawało, długo już tego nie miewam. Dodam, że jak odchylam głowę do tyłu, albo się kładę od razu mi się w głowię kręci. Jak trzymam ją w pionie, czyli jak stoję i siedzę jest ok. Idę do lekarza, proszę o jakieś porady, może ktoś miał podobnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
A glowa Cie nie boli ? Co sie dzieje jak glowe pochylasz do przodu ?

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 703
Głowa mnie nie boli, byłem u lekarza przepisał mi Vertex. Zauważyłem, że mam te zawroty w godzinach 6-9 rano kiedy leże na wznak. Jak leżę na boku jest wszystko ok, odziwo jak leże na brzuchu też jest ok. Także diagnoza lekarza, że to od złego spania chyba upadła. Bo nie zmieniłem pozycji snu, chociaż przestawiałem się trochę na brzuch ostatnio. Dzisiaj były zdecydowanie słabsze i teraz jak odchylam głowę do tyłu, symulując pozycję poziomą już mi się w głowię nie kręci, wczoraj to był koszmar. Poczekam jeden dzień z tym tabletkami bo siostra farmaceutka mówiła mi, że są dość mocne i starsze osoby je raczej kupują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Vertex?? Chyba Vertix. Jesli Vertix to faktycznie lek z grubej rury ;)

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 703
Noo Vertix, dlatego wole 2 dni poczekać, niż się truć od razu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mocny Ból barku

Następny temat

Zielona herbata- ile dziennie

WHEY premium