SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zawroty głowy, szybkie męczenie organizmu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69
Witam. Mam pewien problem. Chodzę 2 tydzień na siłownie i w trakcie wysiłku jest taki moment ze mięśnie całkowicie odmawiają mi posłuszeństwa . Mam też zawroty głowy i muszę wtedy odsapnąć jakieś 5 minut by powrócić do treningu. Trening mam podstawowy . Jakie mogą być tego przyczyny?? Czy mogę coś z tym zrobić ?? Udać sie do lekarza?? Czy może to normalne?? Pozdrawiam . (mam nadzieje ze umieściłem temat w odpowiednim dziale) .

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 578
pomyśl o wizycie u lekarza.. jest wiele czynników które wpływają na takie dolegliwości, chorowałeś wcześniej ? zaczynasz trening od dobrej rozgrzewki ? dobrze się odżywiasz ? może po prostu nie dostarczasz organizmowi odpowiedniej ilości paliwa.. trening przed treningowi też jest ważny..

.:No:Stress:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 578
*posiłek przed treningowy.. (nie da się edytowac ^^)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24997
a jakies problemy ze zdrowiem wczesniej ;>??
jak dieta;>??

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Kłopotów ze zdrowiem nigdy nie miałem . Jedynie mi migdały wycieli jak miałem 4 lata ;p A tak to zero problemów z sercem itp. Diety ogólnie nie mam tzn. staram sie jeść często i dobrze jakościowo (jogurty kurczaki warzywa owoce itp. zero kababów pizzy i innych smieci ( czasem sie zdarzy ale powiedzmy raz na miesiac) Chyba wybiorę się do rodzinnego może wyśle mnie na jakies badania typu OB morfologia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
"Jedynie mi migdały wycieli jak miałem 4 lata" seryjnie nie fajnie.. możesz podac swój wzrost,wagę.. możliwe zaburzenia układu krążenia z byt niskie ciśnienie krwi, mózg nie otrzymuje wystarczającej ilości tlenu, możliwe ze zmiana pogody wiele czynników wchodzi w grę tutaj.. szamiesz dobry posiłek przed treningowy czy na czczo bawisz się żelastwem jeżeli nie ściemniasz z "nerkami" powinieneś wybrac się do lekarza.. zdrowie najważniejsze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wzrost 173 waga 68-70 kg zawsze chodzę na siłownie po obiedzie . Pogoda raczej nie ma tu nic do rzeczy bo mam tak za każdym razem bez różnicy czy słonko świeci czy deszczyk pada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
to fajnie.. Jeśli piszesz ze jest ok, problem leży głębiej wbijesz do lekarza od razu będzie wszystko jasne :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
jutro zadzwonie i sie zarejestruje . Może jakoś mi pomoże bo chciałem nabrac sobie troche masy a tu nici z planu ;/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 452 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3254
moze sie nie wyspałes, za ostry trening na początaek albo poprostu tak masz , mi czasami tez sie to zdarza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tylko ja mam to w ciągu kazdego treningu. Trening jest normalny żadnych supersesji czy czegos w tym stylu. po 3 cwiczenia na każdą partie i po 3-4 serie z odpowiednią rozgrzewką.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wypadek rowerowy

Następny temat

Kłopot - odstające sutki