SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawody w wyciskaniu sztangi leżąc z jak największą liczbą powtórzeń

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 4304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 212
Fakt z tymi kat wagowymi do***ałem.. xD zgadzam sie Ale wiekowe moglyby byc zeby kazdy mial szasne i bardziej te zawody zareklamowac a chetnych by sie napewno nazbieralo tym bardziej ze w kazdej kat wiekowej byly by szanse bo jaka to przyjemnosci jesli ktos ma 20 lat startowac z 30 latkiem co trenuje 15 lat Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49
Sprawą reklamy zajmujemy się intensywnie. Odbędzie się w czerwcu akcja plakatowa i spoty reklamowe w TeDe. Już wcześniej na różnych forach reklamujemy zawody tak jak tu, więc dość intensywnie prowadzimy akcję. Mamy nadzieję, że będzie wielu zawodników. Może wtedy wprowadzimy jakieś kategorie wiekowe.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75
Witam, mam kilka technicznych pytan odnosnie organizowanych przez Was zawodow. Bralem udzial w podobnych kilkakrotnie i kaze byly sedziowane inaczej...

Np.
1 )z sekundowym przytrzymaniem gryfu na klatce (to kompletnie sie nie sprawdza bo ciezko jest to ocenic i byly male zgrzyty , ze komus powtorzenie zaliczono, a komys nie...)

2) Czy planujecie kazac startujacym miec nogi w "powietrzu" ? (ma to na celu zykluczyc "mostkowanie") , choc moim zdaniem do kiepski pomysl.

3) co w przypadku rownej liczby powtorzen? W jednych zawodach wygrywala osoba o wiekszej masie ciala , a w innych byla organizowana dogrywka (uwazam, ze ta druga opcja jest bardziej sprawiedliwa)

Bede wdzieczny za udzielenie informacji na moje pytania...

Mam do Wroclawia jakies 150 km wiec chcialbym wiedziec co mnie czeka gdy zdecyduje sie wystartowac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49
Witam!
Wyciskamy sztangę bez zatrzymywania na klatce piersiowej, ale też nie będziemy tolerować odbić sztangi o nią na granicy złamania mostka. Poprawne powtórzenie: z zablokowanych stawów łokciowych opuszczamy sztangę dotykając nią klatki piersiowej i prostujemy stawy łokciowe do ponownego zablokowania.
Jeśli chodzi o pozycję to cały grzbiet przylega do ławeczki, nogi oparte o podłoże. NIEDOZWOLONE JEST UNOSZENIE NÓG, BIODER BĄDŹ BARKÓW.
W razie remisu o zwycięstwie decyduje dogrywka.
Pozdrawiam i serdecznie zapraszam na zawody!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 212
Moge prosic o jakies wyniki :) ?Z gory dzieki..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE CO DO ĆWICZEŃ

Następny temat

Eliminacje Mistrzostw Polski

WHEY premium