SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawody w wyciskaniu leżąc Bałkany 2019

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 6 lat Na forum 33 dni Przeczytanych tematów 266
Temat trochę dziwny,pasowałby do działu wycieczki.Otoz mam znajomego która wyciska coś tam sobie,ale jest jednocześnie pasjonatem podróży.Uparl się że chce zwiedzić Bałkany,ale chciałby żeby to połączyć z zawodami takie 2 w 1.
I teraz pytanie do was nie wiecie czy są jakieś zawody na Bałkanach ewentualnie na Węgrzech w miesiącach sierpień,wrzesień lub październik?Bo ja szukam szukam i nie mogę nic mu dopasować wiadomo że najlepiej jakby były to mistrzostwa świata lub Europy,ale niekoniecznie mogą to być też jakieś regionalne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 6 lat Na forum 33 dni Przeczytanych tematów 266
I nie ipf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1625 Napisanych postów 16047 Wiek 53 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 263665
Widziałem jakąś imprezę na Chorwacji , ale na pewno nie MŚ czy ME. Jutro dotrę do domu to pogrzebię po necie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Byłbym wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Balkan Cup wuap@gpc 12-13.10.19 zadar Chorwacja o to ci chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1625 Napisanych postów 16047 Wiek 53 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 263665
Witebski
Balkan Cup wuap@gpc 12-13.10.19 zadar Chorwacja o to ci chodzi?

Tak dokładnie o tą imprezę chodzi....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IX Otwarte Mistrzostwa Helu w Siłowaniu na Rękę Amatorów i Zawodowców Armwrestling Hel -20.07.2019.

Zestaw 1