SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawody strong szkola srednia - jakie konkurencje?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Witam!

Panowie jest prosba - chce zorganizowac dla uczniow w swojej szkole (jest to szkola srednia) takie mini zawody strong w dniu dziecka (zawsze mamy taki dzien sportu 1 czerwca).
Mam do was prosbe - podajcie jakies konkurencje ktore moglbym dla nich przygotowac. Posiadam troche sprzetu swojego ale niestety nie mam typowego sprzetu typu strong wiec nie podawajcie konkurencji ktore sprzetu takowego wymagaja
Nie musze chyba dodawac ze konkurencje nie moga byc bardzo kontuzjogenne -wiec martwy ciag, przysiady itp. dyscypliny odpadaja.
napisze jakie juz mam zaplanowane - moze cos jeszce ciekawego dolozycie?

1. przeciaganie cinquocento (czy jakos tak)w szelkach na dystansie ok 20 metrow na czas.
2. waga placzu przodem - ciezar 15kg.
3. wyciskanie na laweczce na klate na czas (1min 30sek.) ciezar - 60kg
4. trzymanie 2 walizek na czas - ciezar 50kg.

Co o tym sadzicie?
Jakies modyfikacje konkurencji, ciezarow lub kolejnosci?

Pamietajcie ze jest to impreza szkolna wiec nie moze trwac 10 godzin i miec 10 konkurencji a ciezary musza byc takie aby nikt nie zrobil sobie krzywdy

Czekam na ciekawe pomysly i komentarze
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 840 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28049
w gdyni też są takie zaowdy co roku i tu sie busa ciągnie na czas :) a nie cieniasa hehehe i na barki 80 kg na ilosc razy sie ciska :)martwy ciag na 160 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
No i co?

Ciekawe skad ludzie ktorzy maja po 16, 17 lat maja taka sile....
Taaa... naturalnie ja nabyli... taa...
Za dlugo siedze w kulturystyce i wiem ile czasu i pracy zajmuje osiagniecie czegos.... hm... powiedzmy 'normalna droga'...
a uposledzony jakis nie jestem - wystarczy ze porownm swoje osiagniecia z innymi uzytkownikami forum... wiec nie wieze za bardzo w 16 latkow machajacych 80 na bary... jeszcze mi powiedz ze sa tacy silni bo szamaja biakio z allegro

Dobra.... bo sie zrobilo nie na temat...

Prosze o odpowiedzi NA TEMAT

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Ja przedwszytkim bym zwiekszyl ciezary, bo jesli to dla szkoly sredniej to maturzysci w liceum maja 19 lat, a w technikum 20. A w tym wieku niektorzy dysponuja juz imponujaca sila !!

Propozycje:

1) Przeciaganie liny, w systemie pucharowy - nie jest to typowa konkurencja strongman ale sprawdzi kto jest najsilniejszy i krzywdy nikomu nie zrobi, a ze sprzetem nie bedzie problemu.

2) Spacer farmera- wystarcza dwie sztangielki.

3) Worki - 3 worki na kartofle czesciowo wypelnione piaskiem z trocinami + jakies podwyzszenie. Troche bedzie klopotu ze sprzetem.

4) Opona - nie trudno znalesc opony z tira, przy jakies drodze.

5) Rzut balem

Sog za inicjatywe w zorganizowaniu takich zawodow . Dlaczego u mnie w szkole nikt takich nie zrobi:-/

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
No pomysly niezle
Moze cos wykorzystam
Sog za pomoc

Szkoda ze nie macie w szkole takich fajnych nauczycieli jak ja
hehe....

Sam zorganizuj takie zawody! Na pewno znajdzie sie chetny nauczyciel lub kolega ktory Ci pomoze! Trzeba byc kreatywnym! I oczywiscie dazyc do celu!

Pozdrawiam i czekam na dalsze pomysly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
czorcia --->http://jawrona.klub.chip.pl/tomo/index.html

Może to pomoże w jakiś sposób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Ja w mojej szkole też coś podobnego chce zorganizować (tym bardziej że jestem faworytem), więc wasze rady mi się przydadzą.

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
mass1987 nie ma jak to skromnosć trzymaj sie
pozdrawiam

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Panowie, prosilem na temat!!!



Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Nie ma wiecej pomyslow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
daj potem wyniki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody PP Mysłowice 14.05.2005

Następny temat

Pudzian w Kraku

WHEY premium