SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawodowi kulturyści i roztepy?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez BPL-G z działu Aktualności - Kulturystyka i Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 373
Witam! Ciazy na mnie takie pytanie zastanawiam sie jak robia to kulturysci np. Tcy jak Jay Cutler albo nawet nasi Radek Słodkiewicz ze nie widac u nich roztepow mam 16 lat i zrobilem cyukl na mase i duzo przytyłem ale niestety pojawiły sie duze roztepy jak moge z nimi walczyc prosze o dopowiedz Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Oni też mają rozstępy i to ogromne, przyjrzyj sie na zdjęciach, tylko, że na zawodach maja bronzer, to nie widać a rozstępy to niestety zmora, smaruj jakimiś kremami ujędrniającymi, czy specjalnymi na rozstępy, lub po prostu miejsca na nie narażone(pod pachami,bicepsy,najszersze) oliwą z oliwek...
...
Napisał(a)
Usunięty przez 50 Dollars za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1081

SPORT KOKSEM STOI

...
Napisał(a)
Usunięty przez 50 Dollars za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5424
...
Napisał(a)
Usunięty przez 50 Dollars za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 97 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3377

Harder,better,faster,stronger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
spead nie wiesz to głupot nie pisz bo dla was sterydy są tylko na mase a wydawało mi się żę g**** się znam jednak są lepsi ode mnie. niewielki dawki metanabolu były składnikiem maści przeciw rozstępom
...
Napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 183
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


mam pytanie chłopaki: -czym ci kulturyści sie smarują?? a raczej z kąd to wziąćalbo może jakiśdomowy przepis na ten brąz?? prosze o odpowiedżi z góry dzięki pozdrawiam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
brazer sie kupuje , tani nie jest

startujesz w zawodach? jak nie startujesz w zawodach to po co Ci ?

domowy brazer hmmm... brazowa pasta do butów
...
Napisał(a)
Usunięty przez 50 Dollars za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 524 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6187

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

...
Napisał(a)
Usunięty przez 50 Dollars za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6372

Moja siłka - www.sfd.pl/temat422414/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Obciążenie z TESKO

Wiecej