SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zastrzyki w kolano z kwasu hialuronowego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6599
Witam,

Chciałbym zasięgnąć opinii, czy ktoś już miał zastrzyki w staw np kolanowy i czy pomagają ?
Jaki jest koszt takiego zabiegu ?

Dzięki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
massek1993
Nic, nie miałem żadnego przeswietlenia


w takim razie jw
pierw jaka jest przyczyna a później ewentualne leczenie i to oczywiście miałem na myśli przy różnych opiniach o kw hialuronowym już przy zdiagnozowanych pacjentach a nie żeby w ciemno oczekiwać że akurat on będzie pomocny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6599
Nikt nie miał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 429 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3301
Ale zaproponował Ci je lekarz, czy sam wymyślasz leczenie na nieznaną nam dolegliwość? Bo jeśli te drugie, to szkoda klawiszy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
massek1993

Chciałbym zasięgnąć opinii, czy ktoś już miał zastrzyki w staw np kolanowy i czy pomagają ?



zdania wśród pacjentów bardzo podzielone
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6599
bomber
Ale zaproponował Ci je lekarz, czy sam wymyślasz leczenie na nieznaną nam dolegliwość? Bo jeśli te drugie, to szkoda klawiszy.


Ortopeda mi jakiś czas temu mi na kolana zaproponował, bo powiedziałem że mnie bolą i ciągle mi coś strzela i chrobocze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6599
BPL-G
massek1993

Chciałbym zasięgnąć opinii, czy ktoś już miał zastrzyki w staw np kolanowy i czy pomagają ?



zdania wśród pacjentów bardzo podzielone


Czyli jednym pomaga A drugim nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Dokładnie tak. Ale może najpierw bad/diagnoza skąd te Twoje dolegliwości.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6599
krzykacz
Dokładnie tak. Ale może najpierw bad/diagnoza skąd te Twoje dolegliwości.


Jestem Trepem, bieganie po asfalcie, chodzenie w opinaczach, skakanie. Kolana dostają w dup....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
massek1993

Ortopeda mi jakiś czas temu mi na kolana zaproponował, bo powiedziałem że mnie bolą i ciągle mi coś strzela i chrobocze.


jakieś badania były przeprowadzone ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 124 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6599
Nic, nie miałem żadnego przeswietlenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 429 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3301
To czy pomoże, czy nie zależy przede wszystkim od tego, co jest problemem w kolanie. Bo przyczyn bólu może być wiele, samo bieganie po betonie przeciez nie u wszystkich daje dyskomfort. Ze swojego doświadczenia wiem, że lekarze przepisują tego typu preparaty nie mająć możliwości podjęcia właściwego leczenia, a nawet nie potrafiąc zdiagnozować pacjenta.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barki wysuniete do przodu, mała klatka piersiowa

Następny temat

Wstawanie w nocy siku.

WHEY premium