SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zastrzyki bez odciągania tłoczka. Ryzykować czy nie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7225
Witam, mam taki problem że gość, który mi kiedyś wstrzykiwał co nieco sie przeprowadził a wszyscy moi znajomi z siłki co sobie tez zapodają co nieco od czasu do czasu nigdy nieodciągają tłoczka żey sie upewnić czy napewno są w mięśniu i wogóle sie zdziwili jak im powiedziałem ze tak należy robić i powiedzieli że w tyłek niema opcji w żyłe zapodać towaru jak sie głeboko wbije i najlepsze nikt niechce mi robić strzałą z odciąganiem tłoczka (aspirowaniem sie jak sie niemyle). No i teraz mam pytanie czy mogą być jakieś wilkie skutki po wstrzyknieciu 250mg enana w żyłke? Bo niewiem czy sie zgodzić na zastrzyki kamikadze czy przekonać któregoś do odciągania tłoczka? Proszę o opowiedź bo sam troche zgłupiałem bo kiedyś przyjąłem 10 strzałów oczywiśie z odciąganiem toczka i zawsze zastrzyk był ładnie w mięsień za 1 razem. Pozdrawiam, Adrian
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1419 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13811
"w tyłek niema opcji w żyłe zapodać towaru jak sie głeboko wbije" lol ostatnio miałem patent wbijam ome dla ziomka odciągam tłok a tu *** krew jak z fontanny było w strzykawie więcej krwi niż soku więc radze odciągać tłoczek ja zawsze odciągam dla pewności nawet dwa razy

Shut The f*** Up And Train !/
Ja Tu Tylko Sprzątam.........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 649 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3352
zbedndy topic... odciagasz tloczek (naucz kolegow) .. to tak nie wiele ... albo kupuj czarny worek ... skutki raczej mile nie beda... auuucc

peace

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 728 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3026
łocurva

DRW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
nie rozumiem po co psuc cos co jest sprawdzone ??

a moze autor tematu chce poeksperymentowac ??

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7225
Oki spoko, przemówie mu żeby odciągał tłoczek jak należy. Ale proszę o odpowiedź na pytanko co sie stanie jak ktoś sobie zaaplikuje strzała teścia w żyłke? Mi się wydaje ze mozę wykorkować ale proszę o odpowiedź kogos kto jest obcykany naprawde w tym i wie co pisze, no Gregor. Pozdro dla Wszystkich!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
Ja nie jestem wycykany ale wg mnie moze ,,odlozyc lyzke,,

pozdro

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
jak wstrzykniesz 250 mg enana w zyle to raczej umrzesz albo wyladujesz w szpitalu i uda ci sie przezyc

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16226
masz racje Dajmos, albo przezyje, albo nie, jak Ty to wykombinowales..?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
Chyba w gimnazjach zaczely sie juz lekcje informatyki i mlodziez ma szeroki dostep do internetu, bo w dziale coraz wiecej durnowatych pytan i postow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
Ja kiedys przyznam sie bilem ale teraz zadnego shoota nie zrobie nim nie odciagne tloczka i wszystkich tego ucze hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Problem jest w tym, że jezeli steroid dostanie się do krwioobiegu(zyła) zamiast w miesien zstaje zdezaktywowany, z tego co pamietam, aby nastapił poważny problem przy wbijaniu soku w zyłem potrzebne jest ponad 2ml substancji.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

shot !!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

winko i watroba

WHEY premium