SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zastoje w klacie-masakra

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
Cześc!

Więc tak mam problem z budowaniem klatki piersiowej.Cwicze ok 10 miesiecy i mam fatalne efekty w tej parti, przez kilka miesiecy miałem nawet niezłe spadki(siłowe) ale to mi za bardzo nie przeszkadzało bo moim celem jest zbudowac mase.
Problem nie tkwi w diecie(raczej) bo pozostałe partie mi normalnie rosną.
Mój plan klatki to:
5 serii prosta, 5 serii skos, 3 serie rozpietki/ po 10 powtórzen.
A i jeszcze za kija nie moge, jakby to ujac zrobic górna cześc klatki.

Prosze o porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zaczynaj od skosu dodatniego, więcej rozpiętek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
zmieniaj ćwiczenia po prostu, ile tym trenujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
No ja własnie cały czas zmieniam, na początku pierwsze robiłem rozpietki jako cwiczenie rociagajace, potem skos dodatni jako pierwsze no i teraz prosta i nic to nie daje, nawet zamieniałem sztagne na hantle i tak nic.Niby pompa jest, zakwasy sie nawet przez 3 dni trzymają ale i tak cały czas klata mi nie rośnie.I sie troche zaczynam bac bo ramiona mi nawet szybko rosna i be smiesznie wygladały przy klacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
Ja cwicze w domu wiec mam tylko ławeczk, sztange i hantle, wiec za bardzo nie mam duzego wyboru cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 877
hmmm może po prostu źle wykonujesz te ćwiczenia lub genetyka możesz nie mieć predyspozycji do klaty i za kija jej nie zrobisz...

Kamill22

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
Co do techniki to oczywiście nie mam jej doskonałej, ale sie staram robc dokładnie.A co do genetyki to np tata w sumie tez ma sąłbo rowinieta gore klaty no ale wkoncu nie cwiczy, ale ma strasznie szeroka. Tylko mnie to dobija ze niedosc ze mi nie rosnie to jeszcze spadki siłowe no bez jaj czemu sie tak dzieje skoro waga idzie w gore, nie opuszczam treningów. WTF?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 877
kurde faktycznie masz przerąbane... ale ode mnie wieeelki plus że się nie poddajesz to jest najważniejsze

Kamill22

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj coś takiego
1. 5 serii wyciskania na skosie sztangielkami (8-10rep)
2. 5 serii rozpiętek (10-12rep)
3. 5 serii przenoszenia sztangielki w poprzek ławki (10rep)

Tą cześć, którą chcesz ruszyć dawaj na początku treningu (jak góra to właśnie wyciskanie na skosie dodatnim, ale nie skos 10 czy 20 stopni tylko 40-45stopni)


Zmieniony przez - paramaribo2 w dniu 2013-12-11 20:42:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19
A więc mam zamienić prostą na to przenoszenie hantelka.Ok spróbuje, dzięki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak cwiczyc

Następny temat

Zmiana ćwiczeń na treningu.

WHEY premium