SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zastój na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1380

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

95

Wzrost

185

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

Obwód uda

65

Obwód talii

89

Staż na siłowni

3

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

3g białka 5g wegli 1g tłuszczy

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

2

Opisz swój plan treningowy

4x w tygodniu partia 2x w tygodniu

Cel cyklu

Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Aktualnie na

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Endo

Stan zdrowia

Bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Tak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

150 klata 220 martwy 190 przysiad
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 149 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2707
Siema aktualnie jestem na cyklu:
1-5 meta 40mg ed
1-5 bold 200mg e3d
1-5 susta 250mg e3d
6-18 bold 250mg e3d
6-20 susta 375mg e3d
7-20 deca 125mg e3d
15-20 tura 50mg ed

Od początku cyklu jestem +5 kg w gore +2cm w łapie o 3 cm w udzie, hcg bije co 5-6 tygodni 1000j co 3 dni i aż wbije 5000j, dieta jest bardzo dobra regeneracja również bardzo dobra śpię po 9 godzin dziennie, lecz zauważyłem ze jestem lekko przemęczony czuje lekkie niechęci do treningu, nie zauważyłem żadnych spadków w sile czy w sylwetce aktualnie 10 tydzień cyklu. Plan treningowy zmieniłem nie dawno na inny. Czy mogą być to objawy jakiegoś przetrenowania może zrobić lekki deolad treningowy i odpuścić sobie co nie co na 1,5 tygodnia?
Hejty jak i wszystkie inne propozycje miłe widziane

Koxik

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93934 Napisanych postów 363731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666890
może się jednak zajechałeś trochę
zaczął bym od badań i sprawdził jak się mają hormony bo może tutaj być przyczyna
sprawa 2 zluzować na tydzień ,akurat masz idealny okres święta sylwek polecieć raz na 3-4 dni zrobić lekkie fbw i tyle
po nowym roku przyciśniesz od nowa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 149 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2707
Ćwiczenia robię przeważnie dość dużym ciężarem, staram się trzymać 30 sekund przerwy między seriami, trochę unikam robienia przerw od treningu złe się z tym czuje jak nie nie trenuje i jestem dość mocno z dystansem do tego nastawiony

Koxik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93934 Napisanych postów 363731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666890
jest takie powiedzenie ego zostaw za drzwiami siłowni ,wbrew pozorom to czasem takie przerwy potrafią nam wiele dać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 149 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2707
To zrobić 7 dni lekkich treningów? I czy po powrocie stosować dalej ten plan treningowy czy zmienić

Koxik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93934 Napisanych postów 363731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666890
7 dni lekkich treningów to nie odpoczynek odspanij zrób 1 -2 trg lekkie fbw
Zregenerujesz się lekko i układ nerwowy odsapnie chwilę również

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 149 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2707
A potem wrócić na ten sam plan?

Koxik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93934 Napisanych postów 363731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666890
Jak się będzie sprawdzal to tak ,jeśli nie to zmienisz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
ajajaja wy jeszcze w starej dacie. przetrenowanie to nie tylko od silki. od stresu jak sie wpierolisz na max w stres to i trenie bedzie kiepsko z przyrostami. tu dobrze ci radza odpusc na okres swiateczny po nowym roku dasz z siebie 110%.

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Zbadaj estro i prolaktyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 149 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2707
Może po prostu tak jak mówisz. To wina hormonów, i nie jestem przetrenowany

Koxik

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enante

Następny temat

Libido, samopoczucie - analiza wyników

WHEY premium