SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasmarkany dziennik

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Ja bym dał ciut węziej dłonie i łokcie kierował nie tak na zewnątrz jak teraz a bardziej w stronę bioder. Oprócz klatki bardziej zaangażujesz triceps a odciążysz przód naramiennych i będzie łatwiej.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
Taką samą dał mi radę Wycwiel - chociaż niestety takie pompki z rozstawem na szerokosć ramion i z łokciami do tyłu mi o wiele trudniej wchodzą...
Przeniosłam się na stolik - podwyższenie - zawsze to ułatwienie, ale przynajmniej pozwala ufixować poprawne ustawienie rąk i tułowia. Moze też powinnaś o tym pomysleć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 357 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10378
No tak, z tym rozstawem to nie pisałam, ale jak dla mnie węższy rozstaw i łokcie bliżej ciała sprawiają, że jest jeszcze trudniej.
Czy w takim razie lepiej robić na podwyższeniu niż damskie?
Czy może bardziej powinnam się trzymać tych męskich i skupiać na technice i pogłębieniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Możesz zacząć od podwyższenia - to nic złego a fajnie wyrabia odpowiednie nawyki.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 357 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10378
Okej, to w takim razie już nie dobijać tych damskich?
I czy wskazane jest żeby dłonie leżały płasko? Bo spoko i stabilnym podwyższeniem byłaby dla mnie wanna, ale tam bym miała raczej chwyt na brzegu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
nie muszą leżeć płasko - możesz się opierać o cokolwiek co Tobie pasuje.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 357 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10378
Stolika niet, ale mam szafkę 45 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 357 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10378
Zrobi się! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POdejmij wyzwanie!

Następny temat

Ćwiczenia zastępcze.

WHEY premium