SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zarost wiek 22 lata

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7
Witam, jestem nowy na forum więc wypada się przywitać. Mam problem otóż na karku już 22 lata a zarost mam lecz od 5-6 lat taki sam. Czyli broda mocny zarost, szyja, wąsy (nie łączą się z brodą) a baczki i policzki tylko słabe białe włoski. Jest ich dużo lecz są prawie niewidoczne :) Chcę te miejsca jakoś wypełnić. Może jakoś mi doradzicie. Są jakieś leki - preparaty? Chcę wreszcie zapuścić brodę lecz tak to nie mogę. Golę się codziennie czasami co 2 dni. Zarost jest gęsty i gruby lecz na policzkach i baczkach to jak u 15-latka :( Proszę o pomoc.

P.S Nie wiem do jakiego lekarza się zgłosić :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5199
Do psychiatry :p Nie wiem,mam tak samo jak Ty

Chudzina, padlina... :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
bylo mnostwo razy, wiec oprocz przywitania sie, jako nowy uzytkownik, proponuje uzyc wyszukiwarki.
generalnie taka masz urode
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 306 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1704
wiesz ja mam podobnie rosnie mi taka bródka a na policzkach nie mam prawie wogule włosów! i dlatego zawsze sie gole codziennie i nie zapuszczam wasów itp. bo bede h.ujowo wygladał taka juz genetyka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Twaróg na noc a wątróbka

Następny temat

Elektrostymulacja mięśni

Wiecej