SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zarost u kolesi na twarzy ? macie coś poradzić ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 973
skąd wziąść taki trymerek, żeby się golić za free?

jan125

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trymer kosztuje (ok 200zł) golenie nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1190 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7040
Ale jak sie to nazywa dokładnie bo jak lekażowi powiem meta w kremie to penwi enie zajaży ale jak meta jest na rozległe rany a takia maśc jak CUTIVATE też jest na rozległe rany to może to pomuc ? czy niebardzo ? nie wiem czy to czasem też nie jest steryd nie orientuje sie w tych sprawach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fe,po co Ci zarost??? żeby odstraszać panny drapaniem? bez sensu...mój ojciec musi sie golić 2 razy dziennie,zapewniam,że to nie jest frajda dla niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
deha zainteresuj sie zelem o nazwie andractim...
zawiera on DHT ktory jest bezposrednio odpowiedzialny za takie efekty...

ja nie polecam jak co...

w cutivate jest steryd jakis (nie pamietam jaki i nie kce mi sie szukac) ale nie jest to androgen w kazdym razie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1190 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7040
wielkie dzieki koeldzi jak bym umiałot bym wam dał soga no ale nei mama abona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1190 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7040
a i koleżanki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1190 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7040
ale powiedzcie skad ja to mam wyczasnac skoro w żadnej aptece u mnie tego nie ma z receptą to by już nie był problem ale kurde nie mają tego nigdzie na stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2032
stefciu a po co ci zarost???bez niego napewno wygladasz o niebo lepiej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1190 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7040
ej nie ja nie chce nic gadac ale ci wszyscy co mówią że zarost jest masakra to mieli racje patrze w lustro dzisiaj i sie ****a niedowieżem i s emysle "no do*****a ja sie wczorja goliłem i jak ja wyblądam zas musze sie ogolić" jednak mieliscie racje dobrze ze nie brałem nic ani nie smarowłem sie niczym ani nic na zarost bo bym miał dopiero prze***ane a jeszcze ostatnio chciałem mieć większy i bardzije gestrzy ale już nie chce za****a ja to w przyszłosci chyab wydepiluje jak mam sie z tym tak pierodlić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

regeneracja stawow

Następny temat

daszek nad oczami :)

WHEY premium