SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zarost a cykl testo + meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1889

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

82

Wzrost

172

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

?

Obwód uda

?

Obwód talii

83

Staż na siłowni

4 lata z przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Nie wyliczyłem, ale 6 posiłków dziennie

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Brak

Opisz swój plan treningowy

Pon - bic+tric+brzuch, wt - barki, śr - nogi + brzuch, czw - klata+biceps, pt - plecy+triceps+brzuch

Cel cyklu

Masa + siła

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

brak

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Cholera wie

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ektomorfik

Stan zdrowia

Doskonały

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie wiem

PPM (podstawowa przemiana materii)

Bardzo szybka

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka - 120, Martwy ciąg - 130, Przysiad - 145
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1853
Witam forumowiczów,

Jestem już czwarty tydzień na cyklu Susta + meta (Restanon 250 + Metanabol firmy VBol), a cykl finalnie ma trwać 10 tygodni.
Moje dawki, to 2x w tygodniu po strzale susty (czwartek i niedziela) i 30 mg mety dziennie (w tabletkach po 10 mg, oczywiście do tego Sylimarol).
Jest to mój pierwszy cykl SAA. Chciałem zapytać, czy to normalne, że zarost na twarzy stał się o wiele bardziej gęstszy, ale "nowy" zarost nie jest w kolorze pozostałych włosków, tylko bardzo jasny, wręcz biały. Czy z czasem jest szansa na to, iż "nowy" zarost dopasuje się kolorystycznie do reszty? Nie to, że przeszkadza mi to, ale komicznie to wygląda... Znajomy też mówił mi, że musiałbym naprawdę dużo teścia wpierdzielić w siebie, żebym zaczął łysieć, że po 2 cyklach z takimi dawkami włosy mi nie powypadają. Ile w tym prawdy?

Drugie pytanie brzmi - czy po dziesięcio tygodniowym cyklu muszę się odblokowywać i czekać, czy mogę zrobić 2 tygodnie przerwy i lecieć z kolejnym cyklem, po którym zrobiłbym odblok? Chodzi mi o cykl Susta + Clen + T3. Oczywiście po cyklu respawn wątroby z Hepatilem :)
Obecnie czuję się wyśmienicie, dieta nie jest dopięta na ostatni guzik, bo praca nie pozwala mi na spożywanie REGULARNIE pełnowartościowych posiłków, ale jest ich co najmniej 5 każdego dnia, staram się też wspomagać białkiem. W 3 tygodnie poszło mi do przodu 9 kilogramów masy, przy czym nie zauważyłem otłuszczenia na brzuchu czy udach, wręcz przeciwnie, tłuszczu jest jakby mniej, przynajmniej odnoszę takie wrażenie sądząc po zarysowaniu się mięśni brzucha, czego chyba nigdy wcześniej nie doświadczyłem. Odnośnie siły również znacznie skoczyła do góry, ale nie robiłem maksów, więc nie wiem jakie mam możliwości. Liczę na konstruktywne odpowiedzi i RZECZOWE przede wszystkim. Bla bla bla, nie wykorzystałem max swoich możliwości tylko na suplach i diecie, bla bla bla, wiem, jest już za późno, trochę żałuję, ale nic nie szkodzi :)

Nie kłóć się z mądrym, nie dyskutuj z idiotą.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do zarostu to nie wiem nie spotkałem sie z takim czyms mi na cyklu zarost rosnie wolniej a na plecach i klacie przybywa. Odstaw sylimarol teraz zbedny dopiero po cyklu kup hepatil.
Odblokowanie zajmie ci ponad miesiac wiec bezsensu skoro chcesz dalej koksic a 10 tyg na sus za krotko. po prostu zrob z 2 cykli jeden dłuzszy co 7-8 tyg bij hcg i nolvadex pod ręką. cykle rozpisujemy tak
1-10sus250/e3d
1-6meta30mg/ed to tak przykladowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1853
Czyli nie będzie żadnych przeciwwskazań, by zrobić cykl 20 tygodni? Tzn po 10 tygodniach metę zamienić na CLEN + T3?
I co oznaczają skróty "e3d" oraz "ed"?
I jak mam rozumieć np. 1-10sus? 1-6meta?

Nie kłóć się z mądrym, nie dyskutuj z idiotą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 282 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17504
ed-codziennie , e3d -co 3 dzień itd.
np. 1-10 enan -od 1 do 10 tygodnia enan ,1-8 meta -od 1 do 8 tygodnia meta itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
20 tyg na sus moze byc.mete max 8 tyg ale proponowalbym ci 6tyg(szkoda watroby)
NaT3 to chyba dla ciebie za wczesnie i patrzac na wymiary clen chyba zbędny zalezy jeszce od przyrostów bedziesz widział sam najlepiej posobie. lepiej wino zarzuc ja bym tak proponował ale specjalista nie jestem
1-20 sus 250/e4d
1-6(8)meta30mg/ed
14(16)-22 wino30mg/ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3855
Nie wiem, czy dobrze rozumiem. Cykl ma trwać 10tyg, a po nim chcesz lecieć clen+t3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1853
Taki miałem zamysł, ale skoro kolega wyżej napisał, że na testo sustanonie 10 tygodni to za krótko, to przedłużę go o kolejne 10, lecz chcę odpuścić metę po 10 tygodniach ze względu na wątrobę. Myślałem, by sustę brać tak jak do tej pory, skoro dalej będę go bił, to zrezygnuję z T3, a dorzucę Clena. Nie wiem, czy to dobry pomysł, dlatego jestem tutaj,

Nie kłóć się z mądrym, nie dyskutuj z idiotą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94094 Napisanych postów 363931 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667580
lec w jednej ciągłości z cyklem,2 tyg przerwy nie ma sensu jak okres półtrwania mixa to cos ok 15-18 dni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1853
Rozumiem. A czy nie będzie mocnych spadków po 8 tygodniach, kiedy odstawię metę i będę jechał na samym testo (aż do momentu, kiedy zmienię dietę i zabiorę się za clena)?

Nie kłóć się z mądrym, nie dyskutuj z idiotą.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masowka ubicie

Następny temat

Stanek 100mg\ml

WHEY premium