SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapytanie shoty z Teścia???????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 307
witam Mam takie pytanko .Jaka jest Najlepsza pora na wstrzykiwanie testosteronu?....Czy w sumie to nie ma różnicy kiedy się wstrzykuje....chodzi mi tu głównie czy strzała robić przed treningiem po treningu czy w dni nie treningowe....i czy jest lepiej rano czy wieczorem pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 183 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4042
Dokładnie o 7.44 rano

Nadchodzi sezon zimowy - czas sie masować

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Zadales baro dziwnie pytanie czy robic w dzien treningu czy po czy moze w dzien bez treningu--- kujesz sie wtedy gdy ci wypada strzal ewentualnie mozesz zapytac o pore dnia ja uwazan ze najlepiej robic szoty rano jak trenujesz w poludnie a jak trenujesz wieczoren to po poludniu a tak na marginesie to z czasem na to nie bedziesz zwracal uwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 721 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6800
no własnie głupie pytanie
shoty robisz wg rozpiski i niewazne czy przed czy po treningu ale najlepiej chyba ok południa bo na noc raczej nie bo sie spocisz jak wieprz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
nom Granade masz racje na początku to sie wszystko robiło o dokładnej porze i na szota sie czekało jak na zbawienie teras to na to sie z góry leje ...

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 307
Okej spoko myślałem że są jakieś różnice ....a przy okazji jeszcze jedno pytanko czy shoty w Triceps są bezpieczne bo w dupsko się niechcem kłuć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 721 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6800
a dlaczego nie chcesz w dupsko ? napewno jest bezpieczniej niz w trica bo jak nie umiesz robic to nie rob a w dupsko to nie problem, ale chyba nie myslisz ze jak bedziesz sie w łapy kuł to Ci urosną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 307
hmmmm myślę że w trica jest mniej bólu z tego co słyszałem opowieści i nawet czytając niektóre posty na forum że jest ból nawet tygodniowy po strzale w dupsko....a w trica myśle że jest ok i kozacko no i może się powiększy troche łapa hehe....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1921 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68916
rob w dupe albo w uda nic ci to nie da ze wbijesz w trica =] polecam udo bo lepszy dostep .. i bolu wcale nie ma przynajmniej w moim przypadku

"... i zesłał ich Pan na ziemię by siali zamęt i zniszczenie"
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
------est ból nawet tygodniowy po strzale w dupsko....a w trica myśle że jest ok ------ to bardzo zle myslisz strzaly w tylek tak nie bola jak w triceps i wes pod uwage za jak triceps bedzie cie bolal to nie bedziesz mogl reka ruszac i uwiez bo wiem co mowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Dupsko to najlepsze miejsce!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca+META

Następny temat

Pytanko Odnosnie Mety i Deci

WHEY premium