SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapytanie o okno .

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 765 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182427
Panowie mam takie pytanie czy if można stosować w oknie np 12-22 lub 21 ? . Mam trening o 13 na siłowni i chciałbym zjeść poza tym też przed snem chciał bym zjeść czy takie okno może być?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 771 Napisanych postów 1226 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 157353
Nie ma to raczej większego znaczenia,finalnie kluczową rolę odegra bilans kaloryczny.

You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time.

https://www.sfd.pl/[BLOG]_Hidan20_Transformacja_od_120kg_-t1137366-s120.html
Szukasz pomocy/rady ? Pisz priv

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363925 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667564
Hidan20
Nie ma to raczej większego znaczenia,finalnie kluczową rolę odegra bilans kaloryczny.


nic dodać nic ująć ,ustaw sobie tak aby tobie pasowało

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwa w redukcji i utrzymanie

Następny temat

Moja historia-moje odchudzanie.Proszę o pomoc

WHEY premium