SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapytanie

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38
Witam, właśnie przeczytałem kilka Waszych wypowiedzi na temat ostatniego artykułu w KiF'ie - Szkoła psychopatów {MMA) i jedyne co mnie razi to zachowanie _Knife_'a... Ja rozumiem że ten artykuł mógł się nie spodobać co poniektórym czytelnikom ale pisanie "PROPONUJĘ WJAZD NA FORUM KiF" to chyba już przesada? Akurat tak się składa że jestem administratorem portalu KiF i akurat ja nie miałem nic wspólnego z tym artykułem oraz jego treścią więc czemu mam za to dostawać po dupie i kasować co poniektóre tematy "najeżdzające" nas?

Nie mówię tu o obiektywnej krytyce ale podjudzanie do "najeżdzania" na forum tylko po to żeby nakląć, to z punktu widzenia administratora przegięcie.. Może zwróccie na to uwagę bo przecież nie o to chodzi w całym tym internecie... :/

Pozdrawiam

It's nice to be important, but more important to be nice... :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
PROPONUJĘ WJAZD NA FORUM KiF:
i kulturalny komentarz, im więcej tym lepiej!


smiem twierdzic ze chodzilo mu o to zeby ludzie znajacy sie na mma skrytykowali niedociagniecia artykulu, zdecydowanie nie mial na mysli najazdu na forum i w jakis sposob zaspamowania go

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Dokonałeś rozbioru pseudologicznego wypowiedzi _Knife'a_, czym wypaczyłeś jej sens. Gdyby nie MKD, wprowadziłyś czytających Twojego posta w błąd.
Takie zachowanie - zwłaszcza, jako administratora forum - jest niedopuszczalne.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
zabrzmiało jakby Knife nas do jakiegoś publicznego linczu namawiał.
Zgadzam się z Wilkiem-takie wyrywanie z kontekstu fragmentów wypowiedzi jest naganne.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12887
Jakie teksty, tacy admini?
Publikowanie bzdur, wyrywanie zdan z kontekstu... Mocni jestescie.
pzdr.

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38
Przepraszam, rzeczywiście macie rację i przepraszam _Knife_'a - źle go zrozumiałem...
MKD dzięki za łopatologiczne wyjaśnienie - widocznie wczoraj byłem niepatomny z lekka... ;)

Przepraszam wszystkich za zamieszanie... :/

Zmieniony przez - ZIPPO w dniu 2007-03-12 05:55:07

It's nice to be important, but more important to be nice... :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosba o usuniecie

Następny temat

Ban na konto Rodic

WHEY premium