SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapytanie! o Bob Sapp

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2238
Przytoczę Arnolda: "...Gdyby starczyły tylko dobre chęci, wszyscy bylibyśmy mistrzami. A ponieważ tak nie jest, to znaczy, że nie każdy ma odpowiednie uwarunkowania genetyczne, aby osiągnąć sukces w zawodach kulturystycznych." Wszycho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
skoro maja takie super geny to po co biora koks? a nie sorry zapomniałem wg ciebie nikt tam nie bierze :D tylko nadal masz problem z podaniem chociaz jednego który nie bierze :D typowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Temat już nie dla mnie, bo ja o niebie on o chlebie geny a sterydy to dwie różne historie,co do kulturystów to nie chce mi się sprawdzać ale pewnie są tacy co nie biorą ,ale mnie to w ogóle nie obchodzi bo ja pisałem o predyspozycjach genetycznych a nie kto co bierze., a biorą po to aby iść na skróty i nie odbiegać od konkurentów, ale po co to pisze ty za 20 lat tez będziesz Ronnie Colmanem bo będziesz brał sterydy i ćwiczył ,RC tez geny ma do niczego wystarczyło mu pewnie sterydy dobra dieta i motywacja.

Zmieniony przez - comey w dniu 2013-01-10 22:46:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
jasne wystarcza geny i dlatego tam sami naturale których nadal nawet jednego nie potrafisz ywmienic :D ale najwazniejsze geny taaa to sprawa pierwszozredna...to dlaczemu nie ma zadnego który udowodni ze samymi cudownymi gienami mozna podbic swiat kulturystki? Co Ty Colman nie brał nigdy....przeciez miał te cudowne geny o których ciagle mówisz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219




Dalej myślcie, że genetyka nie ma tu znaczenia.

Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2013-01-10 23:29:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Ale on napisal ze wystarczy kasa zeby byc kulturysta i to jest racja kazdy moze byc wielki itd ale nie kupisz genetyki ktora zapewni ci mistrzostwo to sie ma lub nie a to ze bedziesz wielkim schabem wystarczy ze masz kase na hormony

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 602 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16781
dokładnie tak samo uwazam ze Lance Armstrong nigdy nie brał ja mu wierze, przeciez przez tyle lat mówił ze jest czysty a miał przeciez takie piekne geny do kolarstwa :D
Jaki wielki schab o co come on...wystarczy srednia wiedza zeby wiedziec jak po strydach kształtowac miesnie i jak wymusic na nich rozrost tam gdzie sie chce. Chyba ze uwazasz ze to takie osły biora i koniec staja sie kwadratowi :D i tylko Ci naturalni z gienami znaja sekretne receptury i przepisy jakie cwiczenia trzeba robic zeby wyrzeźbić :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16088
SAA + dobre geny > samo SAA i nie wiem co to za filozofia.
Na poziomie profesjonalistów każdy ma praktycznie idealne treningi/diety/cykle i decyduje GENETYKA, więc można powiedzieć ze jest najwazniejsza w calej ukladance bo jej nie mozna w zaden sposob nabyc.


Zmieniony przez - Ra-v9 w dniu 2013-01-11 05:01:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
marmur głupoty piszesz jak cholera.
Myślisz, że każdy przeciętny człowiek może być super sportowcem, wystarczy mu bomba i chęci? Przecież to śmieszne. Jest tak wiele ludzi, którzy pomimo lat wysiłku i litrów soku nie robią zawrotnej kariery sportowej.
W kulturystyce liczą się proporcje, wygląd mięśni. Nie da się zmienić pewnych rzeczy.

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
A proporcje i wygląd mięśni kształtuje się odpowiednim treningiem i dietą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podciągnie

Następny temat

motywacja :)

WHEY premium