SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapytania....?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2111
Siemanko związku z tym że przytyłem zaczełem znowu studiowac tajniki diety dużo wiedziałem ale mnóstwo rzeczy juz nie pamiętam a mam pare pytań i mam nadzieje ,że pomożecie mi uzyskać odpowiedz...
1.Czy kawa ma zły wpływ na odchudzania bo czytają na forum , żeto raczej pomocny suplemeny jednak w 2 ksiązkach dietycznych czytałem o szkodliwości kofeiny co uważam za głupie jednak moge podać autora i książke dla dociekliwych.
2.Czy rodzunki nadają sie do diety redukcyjnej skoro mają wysoki poziom IG
3.Czy groszek z puszki nadaje sie do diety redukcjnej skoro z reguły wszystko co z puszki jest szkodliwe.
4.Czy mleko w proszku można pic przyjmować podaczas diety redukcyjne na kolacje po treningu
5.Czy jabłka w ilości 6-10 tyle jadam dzienie moga byc szkodliwe czy nadmiar fruktozy może podnieśc poziom cukru i w tym wypadku prowadzi do zmainy jabłka z dobrych kalorii(niski poziom IG) na złe kalorie
Może macie jakieś fajne sprawdzone przepisy czy koktajle na dietke redukcjne takie szybkie np: płatki owsiane z czymś tam tak szybkie i smaczne szukałem ale nie mogłem znaleśc wsród tylku artykułow żadych konktetnych rzeczy.Za wszystkie odpowiedzi bądz fajne przepiski nawet 1 czy 2 bede wdzięczny ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
1.Czy kawa ma zły wpływ na odchudzania bo czytają na forum , żeto raczej pomocny suplemeny jednak w 2 ksiązkach dietycznych czytałem o szkodliwości kofeiny co uważam za głupie jednak moge podać autora i książke dla dociekliwych. NADMIAR KOFEINY MOŻE BYĆ SZKODLIWY DLA OSÓB Z NADCIŚNIENIEM, ALE MOIM ZDANIEM NA REDUKCJI TO SUPLEMENT NIEMAL OBOIWIĄZKOWY
2.Czy rodzunki nadają sie do diety redukcyjnej skoro mają wysoki poziom IG TO NIE JEST DOBRY POMYSŁ
3.Czy groszek z puszki nadaje sie do diety redukcjnej skoro z reguły wszystko co z puszki jest szkodliwe. SAM SOBIE ODPOWIEDZIAŁEŚ
4.Czy mleko w proszku można pic przyjmować podaczas diety redukcyjne na kolacje po treningu A NIBY PO CO?
5.Czy jabłka w ilości 6-10 tyle jadam dzienie moga byc szkodliwe czy nadmiar fruktozy może podnieśc poziom cukru i w tym wypadku prowadzi do zmainy jabłka z dobrych kalorii(niski poziom IG) na złe kalorie NIE MA DOBRYCH I ZŁYCH KALORII. NADMIAR FRUKTOZY ZOSTANIE PRZETWORZONY NA TŁUSZCZ ZAPASOWY
Może macie jakieś fajne sprawdzone przepisy czy koktajle na dietke redukcjne takie szybkie np: płatki owsiane z czymś tam tak szybkie i smaczne szukałem ale nie mogłem znaleśc wsród tylku artykułow żadych konktetnych rzeczy.Za wszystkie odpowiedzi bądz fajne przepiski nawet 1 czy 2 bede wdzięczny ;) ZDECYDUJ SIĘ NAJPIERW NA KONKRETNĄ DIETĘ. w MOIM PODPISIE MASZ POSTA W JADŁOSPISAMI DO CKD I TKD

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2111
oki dzieki za odpowiedz i posty na pewno się przydadzą ale ile jabłek tak bez obliczania wagi i kalori można zjeśc średnio w ciągu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
rozumiem, że jesteś maniakiem jabłek Jabłko jabłku nie równe. W 100g masz 71 kcal i musisz to uwzględnić w diecie. Pamiętaj, że przede wszystkim musisz dostarczyć organizmowi odpowienią ilość białka (1,5 - 2,5g/kg masy ciała), odpowiednią ilość zdrowych tłuszczy (oliwa z oliwek, olej lniany, tran itp) i niskoglikemicznych węglowodanów (głównie warzywa). Jak już się tym zajmiesz niewiele miejsca zostanie Ci na te jabłka. Zacznij od poczytania postów podwieszonych, oblicz swoje zapotrzebowanie, zdecyduj się na konkretną dietę i wtedy pytaj gdzie wtulić jabłko

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poradzcie??

Następny temat

Zmiany w diecie na mase.

WHEY premium