SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapotrzebowanie na lecytyne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
czy jesli jem 4jajka w ciagu dnia to potrzebuje jeszcze dodatkowej suplementacji lecytyna

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
dziwne pytanie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 691
ba bardzo ,ale zapewne chodzi o zawartosc choliny i inozytolu

Zmieniony przez - Asa-Thor w dniu 2005-06-19 21:37:42

ekspert odzywiania i suplementacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
a niby co w nim dziwnego?

do czego jest przydatna lecytyna to wam mowil niebede, w koncu to wy jestescie tu ekspertami

i szeroko tu na calym forum ja polecacie, i to najlepiej jako stala suplementacja

a najwiecej lecytyny w naturalnym pozywieniu znajduje sie w zoltkach jaj

czyz nie przynajmniej tak pisza w dziale odzywianie

wiec dziwie sie ze sie dziwicie mojemu pytaniu, chyba lepiej dostarczac jakakolwiek substancje z naturalnego pozywienia niz z suplementow

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716
Kup lecytyne Olimpu. Olej jajka.

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Funky, pomysł z jajkami dobry, sam tak robię choć nie tyle ze wzgledu na lecytynę co na ogólne że tak powiem ich walory w niezbyt wielkiej ilości oczywiście, lecytyna wchodzi przede wszystkim w skład błon komórkowych, jest niezbędna przy przewodzeniu nerwowym, jest substancją chroniącą wątrobę a także pomagającą spalać tłuszcze więc nie dziw się że często się ją poleca i to jeśli nie jest zbyt droga, jak dla mnie to jeden z najbardziej w sumie niedocenianych suplementów i u mnie jeden z kilku podstawowych- do kreatyny i do spalaczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
woznica: niejadam jajek dla lecytyny tylko przedewszystkim dla bialka i smaku jak by smakowal omlet czy jajecznica bez zoltek

oraz wielu innych drobniejszych powodow ktore zoltka w sobie zawieraja, a jesli przy okazji okazaloby sie ze dzienne zapotrzebowanie na lecytyne zawieraloby sie w 4zoltkach to po co brac dodatkowo

tylko wlasnie jest pytanie czy jest tam wystarczajaca ilosc? na razie nieuzyskalem odpowiedzi na to pytanie

apokalipsa: niedziwie sie ze sie poleca lecytyne, zdziwilem sie reakcja jednym z najlepszych ekspertow na tym forum ze nierozumieja dlaczego patrze na zawartosc lecytyny w jajkach zamiast lykac grzecznie w proszku

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie no rozumiem o co ci chodzi, ale myślę jednocześnie, że dawki które powodują dobry efekt o którym poisałem w tym czy innym względzie są z samych jajek trudne do dostarczenia, np. na odczuwalne działanie lipotropowe potraeka kilka gram dziennie.
pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w suplementacji.

Następny temat

Co brać??

WHEY premium