SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapotrzebowanie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1308
Witam Panowie. Potrzebuję, aby ktoś obliczył mi zapotrzebowanie. Mianowicie sam obliczałem kiedyś, wyszło mi około 3000kcal i trzymam taką dietę. Ale trochę się pozmieniało, no i przyznam, że jak zjem śniadanie to po dwóch godzinkach jestem głodny, to samo po drugim śniadaniu i po obiedzie (w tym przypadku może 3 godziny nawet).

To tak:
Wiek - 17, Waga - 63, Wzrost - 175. Treningi: 4/5x w tygodniu sztuki walki, trening trwa około 1,5-2,5h. Trening o zwiększonej intensywności, idzie się napocić i po treningu odczuwa się zmęczenie. Do tego w piątek sauna.

Dietę sobie ułożę, tylko w tym zapotrzebowaniu nie chcę się pogubić bo często mi się to zdarza i gdyby mógł ktoś doświadczony mi to wyliczyć konkretnie.
Jakieś dodatkowe informacje jeszcze podać, do wyliczenia tego?

Dieta oczywiście na masę, przybrałoby się z chęcią na zimę bo wyrzeźbiony w miarę jestem.

Zmieniony przez - NokiaX3 w dniu 2012-11-15 15:53:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1774
www.google.com > kalkulator zapotrzebowania kalorycznego

Bardzo prosta obsługa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1308
Kalkulatory to zło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
oblicz to sobie wzorem, ktory znajdziesz w podwieszonych. kalkulatory odpusc, bo pokazują głupoty.
tak, czy inaczej wszelkie wyliczenia są tylko szacunkowe. kluczem jest obserwacja organizmu i dostosowywanie diety na bieżaco w zaleznosci od postepów

Zmieniony przez - kocio2009 w dniu 2012-11-16 06:47:46

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening interwałowy

Następny temat

Pomoc przy diecie

Wiecej