SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaplace za szkic tatuazu !!!!!!!!!

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2632
Witam!

Chce zrobic druga dziare. Pierwsza mam na lydce a teraz z druga mam problem. Nie moge znalesc wzoru.
Szukam kogos kto narysowalby/zaprojektowal dziare.
Za projekt ktory bedzie mi sie podobal oczywiscie zaplace.
Dziara ma pokrywac 1/4 plecow, bark, mala czesc bicepsa, i pol klaty.
Na plecach znajdowal by sie dobrze umiesniony wiking z mieczem (ze znakiem orla w koronie na rekojesci) wbitym np. w smoka ktory jest tak duzy by zajmowal plecy, bark, klate itd.

Czekam na pytanie i propozycje, no i na jakiegos artyste ktory bylby w stanie to narysowac i zaprojektowac.

Dzieki, sogi tez daje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30062
być może będę ci w stanie pomoć. znam gościa, studenta ASP, za***iście robi właśnie takie rzeczy. ile jesteś w stanie wyłożyć?
kawał dziary swoją drogą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2632
po pierwsze to nie wystarczy ze narysuje bo musi mi sie to spodobac. Jak mi sie cos nie bedzie podobalo to zawsze mozna zrobic poprawki. Po przemysleniu zamiast smoka znalazlby sie tam jakis potwor z legend wikingow ale musze przeszukac informacje na ten temat aby dowiedziec sie czy jakies takie legendy istnieja jak np o potworze z loch ness.
Ile zaplace? Niewiem ile. A ile bedzie chcial?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30062
nie wiem ile bym (by) chciał. pogadam z typem i się zapytam co i jak.
napisz na dime(małpa)onet.eu to ci dam numer do niego jak się zgodzi i sobie porozmawiacie. tyle że on jest z Wawy a ty z Poznania także nie wiem jak to by miało wyglądać.
pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Yiquan - intensywne szkolenia we wrześniu

Następny temat

Fight Club Lodz - nabor do grupy poczatkujacej (BJJ)!

Fitmeal