SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapiski wiecznej optymistki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3201 Napisanych postów 9224 Wiek 49 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 539471
Paawo - mój Małż ma dobre podejście do wirtualnej płci męskiej - dopóki taki na progu drzwi nie stoi to problemów brak.

Paawo& Neka - chyba nie będziemy kontynuowali tematu o reprezentacji kobiet w tym dziale, dopasowania konkursów pod nie etc. Już kiedyś Viki dużo na ten temat napisała. Stąd moja uwaga o byciu "mniejszością" - nie tylko w sensie liczebnym.... Aktualnie zywy dziennik babski ma tylko Neka, Nadinka pisze z doskoku, Viki u zawodowców, ja gościnnie z okazji konkursów...

Zmieniony przez - Paatik w dniu 2019-08-16 20:45:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2391 Napisanych postów 11863 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1120551
ja tam się nie znam na koneksjach i komitywach ale widzę że dźwigane jest to poobserwuję
dodatkowo kusi mnie cel że będzie w dzienniku zgrabnie i powabnie więc liczę na jakieś foto ile już zrealizowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 17 Na forum 6 dni Przeczytanych tematów 66
ojan
Wspieramy każdą, która tego od nas oczekuje.

ojan
A wieczna optymistka niech dalej taką będzie.
Sport to zdrowie. Tylko ruchy mają być w pełnym zakresie (tak pisali w jednym temacie wczoraj).

Dziękuję za dobre słowo i wsparcie, zapamiętam i nie omieszkam skorzystać.
Masz rację dwa razy trzeba pomyśleć zanim się komuś rękę poda. Zdaje się, że wsparcie już otrzymałam i to od płci w mniejszości reprezentowanej na tym forum - aż mnie do dzisiaj nery nap...lają.

A co do optymizmu Ojan, to Wiem, Wiem tak trzymać i pozwól, że zacytuję -
"Nie poddaj się, bierz życie jakim jest
I pomyśl, że na drugie nie masz szans"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Paatik
Neka - chodzi Ci o jabłoń?
Wiesz - tu na forum jest taki jeden co wrzuca osiągi sugerujące, ze wygląda ja Fanss lub Czołg, ale fot nie wrzuca. Domyślam się, ze Ty z tej samej parafii, stąd pewnie Masti się zdjęć nie doczeka. Taka prosta moja logika była...

NA ZDROWIE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Cześć Viki.
Fajnie, że zajrzałaś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
kabo9
ja tam się nie znam na koneksjach i komitywach ale widzę że dźwigane jest to poobserwuję
dodatkowo kusi mnie cel że będzie w dzienniku zgrabnie i powabnie więc liczę na jakieś foto ile już zrealizowane

Cześć.
Jest dźwiganie, teraz WL priorytetem a słyszałam, że Ty jesteś specjalistą więc zapraszam i liczę na pomoc.
Co do realizacji celów to są w toku, pracuję nad tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1877 Napisanych postów 7501 Wiek 60 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 73976
16 listopada zapraszam do Wrocławia na WW( dla kobiet - 35kg) a i jeszcze na pompki na komendę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2391 Napisanych postów 11863 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1120551
neka
kabo9

Cześć.
Jest dźwiganie, teraz WL priorytetem a słyszałam, że Ty jesteś specjalistą więc zapraszam i liczę na pomoc.
Co do realizacji celów to są w toku, pracuję nad tym.

specjalistą od WL nie jestem, ale miło że takie informacje można przeczytać
jak będę umiał to chętnie pomogę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs , aktywność w terenie - fsl

Zestaw 1