SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaparcie - poważny problem ..

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2344 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17221
Jak zaparcie jest poważne, boli Cię brzuch i serio, czujesz mocne zakorkowane, to lewatywa. I mówię to całkiem serio. Jest to doraźne rozwiązanie, ale da ulgę. Jednak potem radzę przemyśleć swoją dietę i jeść tak, by zaparć nie było. Dobre jest siemię lniane mielone (samemu mielić) i pić z wodą takie glutki z raz dziennie w proporcji 1:10 (na 10g siemienia 100ml wody). Życzę zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 52179
Brzuch nie boli, ale chciałbym się już po takim okresie po prostu wypróżnić. To też zapewne nie jest zdrowe dla organizmu, a widze, że brzuszek się przez to powiększa troszeczke - bardziej podbrzusze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11342 Napisanych postów 62891 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 540146
Z rana na śniadanie + Colon C jak pisałem.
Pieczywo pełnoziarniste skoro tyle go spożywasz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 52179
Staram się jeść właśnie pełnoziarniste, grahami, z ziarnami itp. Aczkolwiek te "tyle" zabrzmiało nadwyraz, jakobym spożywał niewiadomo ile pieczywa :) Są to tylko 3 bułki dziennie... To chyba nie dużo jak na faceta i tak ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Możecie uwierzyć, że jeszcze nie zrobiłem, przepraszam wszystkich za słownictwo, porządnej kupy? Ciągle tylko bobki małe po 1-2 i tyle. Cholera szlag mnie trafia już !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10749 Napisanych postów 46160 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
colon c dobry ale drogi kup otreby przenne id dodawa prze kazdym poziłkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zakupiłem przedwczoraj Xenna extra. Przedwczoraj jedna tabletka i wczoraj elegancko. I druga tabletka weszła wczoraj wieczorem, i dziś znowu elegancko. Chyba pora zaprzestać na 2 tabletkach, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1355 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22391
Ja bym na twoim miejscu udał się do specjalisty.Takie problemy u młodego chłopaka same z siebie się nie biorą.Jak tyle czasu zalega w kiszce to tylko źle dla ciebie bo się trujesz toksynami.A wiesz dobra jest tabaka i kawa z takich używek.Po tym nieźle może pogonić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Kawe piję codziennie około 10 rano. Rozpuszczalna z odrobiną mleka : ) 3 dni z rzędu brałem Xenne Extra po 1 tabletce, pomogło. Zastanawiam się czy wziąść dziś 4, czy odpuścić już.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gorączka a aminowkwasy.

Następny temat