SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaparcie - poważny problem ..

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Więc tak, mniej więcej to co jadam :

1. 5-5.30

Bułka z Sałatą, pomidorem, ogórkiem, serem + serek wiejski/jogurt naturalny/0.5 L maślanki nat.

2. 9.00

Bułka z sałata, szynką, pomidor, ogórki, jajko na twardo

3. 13.00

Obiad - to co wszyscy domownicy

4. 15-16

jakiś deser, zazwyczaj owoce/teraz w okresie letnim znacznie częściej koktajl z maślanki + truskawki

5. 18-18.30

Bułka Sałata, ser, szynka + warzywa + pół kostki twarogu chudego

Przed snem jak jestem bardzo głodny to wejdzie druga połówka chudego + warzywa.



Wiem, wiem pewnie zaraz ktoś napisze, że jem za mało, że to może być głodówka dla faceta (20 lat, 189 cm, 72 kg) ale nie czuję potrzeby więcej jeść ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
jeśli to jednorazowy problem to po prostu przetka się i święto To chyba nie są nawykowe zaparcia, bo jeśli tak to faktycznie odradzam środki przeczyszczające.
tak czy inaczej diecie pasuje się przyglądnąć dobre są też masaże powłok brzusznych z roztrząsaniem.

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Ogólnie mam lekkiego stracha już o to, bo według mnie, trwa to już zbyt długo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
a wcześniej jak miałeś?

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Wcześniej wszystko było okej, dopiero jakoś miesiąc temu, może troszkę więcej takie zaparcia mnie chwyciły, trwały różnie ( tydzien, tydzień i parę dni, no, a teraz to już jakieś dwa tygodnie od kąd nie szło się konkretnie,a raczej normalnie wypróżnić). Może organizm się przyzwyczaił do tego co je ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
i co? przestał wydalać? to tak nie działa możesz się zawsze wybrać do lekarza. dodaj trochę błonnika i płynów do diety. może jakieś herbaty ziołowe(w aptece powinni znać)?jak coś to leki.

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
http://www.zaparcie.pl/ poczytaj
1

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
No dziwna sprawa, jeść, jeść, jeść i nie wydalać ..

Okej, dzięki. Spróbuję coś z tym zrobić.. Bo ileż można nic z siebie nie wydalić :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
trzymaj siężyczę miłych wypróżnień i stolca, że palce lizać

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
dodaj płatki owsiane do diety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gorączka a aminowkwasy.

Następny temat

krzywa porzegroda nosowa nie za późno?

Wiecej