SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapalenie korzonków!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 470
Siema! Parę dni temu na boisku się machnąłem (nie trafiłem nogą w piłkę) zabolało mnie w prawej dolnej części pleców (powyżej pośladków) nie zwróciłem na to większej uwagi i grałem dalej.. Po powrocie do domu bolało i wciąż boli mnie gdy się gwałtownie ruszam lub schylam, oraz ruszam gwałtownie prawą nogą.. Od wczoraj stosuje plastry rozgrzewające w to miejsce.. Co to może być? Wyczytałem że to chyba zapalenie korzonków.. Jak mogę wyleczyć to w domu, bez pójścia do lekarza, jest to bardzo poważne? Proszę o pomoc.. ;/ Dodam jeszcze że mam 15 lat ;d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Założyłeś 2 tematy, jeden zgłoś do kasacji.

Zapalenie korzonków to napewno nie jest, jeśli powstało na skutek urazu. Poprostu naciągnąłeś mięśnie. Stosuj maści rozgrzewające, kąpiele w gorącej wodzie, powinno przejść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 470
Wielkie dzięki ziomek! Mam nadzieje że jest tak jak mówisz, jeszcze raz wielkie dzięki, martwiłem się trochę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 470
Minęły już 4 dni ból nie ustąpił jakieś rady jeszcze, czego to ból może być?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cios w ucho

Następny temat

Korzonki

WHEY premium