SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapadnięty mostek z żebrami

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 30
WItam
Gdy byłem młodszy nie zwracałem na to uwagi ale teraz zauważyłem, że mam mniej rozwinięty dół klatki jak i wlkesniety lekko mostek .
Pisze tu żeby dowiedzieć się czegokolwiek na ten temat . Zrobiłem setki zdjęć żeby wybrać jak najlepsze ale tego nie da rady ukazać w 100%.
Proszę o jakąkolwiek pomoc, jakiekolwiek informacje .
18lat 190cm 72kg.
3x siłownia w tygodniu z treningiem od Fabryki Siły
Przytyć nie mogę co rośnie to tylko brzucho.



Pss. Nie pisać że małe itp. Bo tego tak nie widać tak jak pisałem.













Zmieniony przez - 3miech w dniu 2017-03-21 23:09:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Delikatna klatka lejkowata , ale o co właściwie pytasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 30
Jakieś ćwiczenia na klatkę, na dół klatki . Czy mam szansę to wyrównać .
Mam malo rozwinieta klatkę, jest bardziej płaska żebra tak samo czy z czasem (powiększy) rozwinie mi sie to ?
Mam nadzieję że waga z siłownią to klucz do zwycięstwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 30
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 180644
jw wada genetyczna lub nabyta tzw klatka lejkowata. jak długo trenujesz?, bo albo robisz coś źle albo dopiero zaczynasz i oczekujesz nadprzyrodzonych efektów. Na moje oko nie widać tu żadnych dysproporcji tylko zwykły mięsień piersiowy osoby nietrenującej lub stawiającej pierwsze kroki na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 30
dokładnie zakupiłem karnet na 3 miesiąc . Ja widzę dużo i jest mi naprawdę bardzo smutno z tego powodu .
Poprawienie tego jest moim marzeniem od dawna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zerwany miesien

Następny temat

Metody pomiaru tkanki tłuszczowej - fałdomierz?

WHEY premium