SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaniedbane cialo przez alkohol. + Hiperkifoza

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 826

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mezczyzna

Wiek

19

Waga

69

Wzrost

180

Cel treningowy

Zrzucenie tluszczu(brzuch), wyprostowanie sylwetki i masa miesniowa

Staż treningowy na siłowni

3 tygodnie

Uprawiane inne sporty

Siatkowka

Dieta

2300-2500 kalorii

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

hiperkifoza

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

TRX (ogolnorozw.), za tydzien crossfit
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 51
Witam, pisze do was z problemem w celu uzyskania porad.Zaczne od poczatku.
Nigdy nie pracowalem nad cialem jakos mnie to nie interesowalo.
Przez okres w gimnazjum mialem lekka skolioze, ktora w 3 klasie przeszla na hiperkifoze.Nie jest ona jakas tragiczna,ale widac,ze sie garbie i straszny problem sprawia mi chodzenie i robienie innych czynnosci z wyprostowanymi plecami,ze juz o bolu w karku nie wspomne.Aktualnie (w wieku 19 lat) zapisalem sie na silownie.Trener personalny ulozyl mi plan ogolnorozwojowy, ktory polega na cwiczeniach zwiazanych z TRX, wyciskanie nie na laweczce tylko na pilce rehabilitacyjnej, sporo cardio ( ze wzgledu na nadmiar tluszczu na brzuchu ).No i do tego dieta ktora przewiduje ok. 2300-2500 kalorii.Po takim treningu [1miesiac(mam juz 3 tygodnie za soba)]zaproponowal mi trening Crossfit.Chcialbym sie dowiedziec i upewnic czy taki plan czyli 1 mies ogolnorozw. na trx a pozniej crossfit jest dobrze przemyslany?
Po 3 tyg nie widze zadnej roznicy, waga stoi w miejscu.Mam 180cm wzrostu i waze 69kg.Chcialbym sie jeszcze dowiedziec czy sa jakies rzeczy typu ''pajaczek'' ktore pomoga mi ze schorzeniem kregoslupa?
No i ostatnia kwestia czy wspomagac siebie jakimis suplementami czy w moim przypadku jest to niepotrzebne? Chcialbym wyprostowac sylwetke i przedewszystkim zrzucic brzuch.Tydzien temu skonczylem a6w, efekty takie sobie, domyslam sie,ze przez zbedny tluszcz na brzuchu.
I na koniec pytanie...Czy nie jest juz na pozno na poprawienie swojego ciala, miesni i kregoslupa?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
1.

"Po takim treningu [1miesiac(mam juz 3 tygodnie za soba)]zaproponowal mi trening Crossfit.Chcialbym sie dowiedziec i upewnic czy taki plan czyli 1 mies ogolnorozw. na trx a pozniej crossfit jest dobrze przemyslany? "

mam nadzieję , że nie na forum SFD ?

2. lekarz sportowy i konsultacja co możesz a czego nie .

3. Konsultacja z Fizjoterapeutą i ustalenie konkretnych zadań korekcyjnych lub nawet całego planu treningowego .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stawy,pasy,sciagacze

Następny temat

zmiana planu ze splita

WHEY premium