SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamość

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5522

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
jest ktoś z zamościa?? bo chodzi mi o dobrą siłke ja k ktoś zna to nie ch da namiary
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 997
W Jubilacie jest dobrze , sam tam chodze . Zadko kiedy nie ma gdzie nogi postawić , sprzętu też jest pod dostatkiem . 40 zł za miesiąc .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10526
Zależy co masz na myśli pisząc "dobra" Jak chcesz poćwiczyć w samotności to polecam Jubilat w godz wieczornych 40 zł/mc
A jak chcesz dużo sprzętu to masz Haleja 40zł/mc/ 3tr/tydz.
Poza tym jeszcze fitness na Zamojskiego i Gryf na Wiejskiej,coś tam jeszcze w szkole 4 na Zamojskiego znajdziesz, najlepiej przejdź się tu i tam i zobacz gdzie Ci będzie odpowiadało.
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
he włściwie mi chodziło czy jest ktoś zamościa bo myslałem że nikogo nie własnie chodze do gryfa a do haleya mam blisko a ty ską tjesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10526
No jak pewnie zdążyłes zauważyć z Zamościa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
no ale jaka oska itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8056
Polecam siłownie u Haleja! Jest bardzo dużo sprzętu i niema dużo ludzi, za tą cenę się opłaca. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10526
Brzozowa jeśli chodzi o szczegóły.
A co do tego , że u Haleja nie ma ludzi to :lol: Sorry ,ale czasami nie ma gdzie nogi postawić, nie mówiąc o kluczykach do szatni.
Oczywiście wypowiadam się co do godzin wieczornych, niewiem jak tam sprawa wyglada za dnia :) No i oczywiście polecam , ale nie wieczorem.
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8056
A to ok wieczorem to nie wiem jak jest, ale rano niema nikogo prawie, a i popołudniu niema zbyt wiele ludzi, chociaż to jest różnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10526
Teraz przyszło dużo nowych którzy zapewnie powiedzieli sobie, że od pierwszego zaczynaja chodzić na siłkę za miesiąc max za dwa im sie znudzii jak to zazwyczaj bywa ,a po nich przyjda nowi i tak na zmianę będą sprzęt blokowali robiąc 10 serii po 100 powtórzeń na biceps. hehe <lol>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2142
oho koksy z zamoscia hihi:) apropos jubilatu tam wogole nie jest tak samotnie... ;] bywajja momenty ze tez jest przeludniony... ale kto woli luzz i spokojnie pocwicyzc to silka odpowiednia dla niego.. podobnie jest z fintesem na zamoyskiego... tylko ze maja lepszy sprzet i wiecej miejsca:) ale ogolnie co kto lubi...

ToMaShQoo-->ZMC-->19;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10526
Tiaaa , sam jesteś kokos, a w jubilacie ludzie są 5 dni w miesiącu tu się z Tobą zgodzę .
Pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

SW przed wieczorem

Następny temat

Sprzedam ławke za grosze!!

WHEY premium