SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamiast tamoxifenu aromek?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1081

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

36

Waga

87

Wzrost

180

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

85

Staż na siłowni

4lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Kto by to spamietał

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

On

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Włosy są wszendzie

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nie mierzone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 462
Witam jestem na combo antek,npp,test.na zbicie estro biorę (aromek).ktoś poradził mi jeszcze brać tamoxifen czy ma to sens.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
A w jakim celu????

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 462
Podobno żeby mnie nie zalało po antku to ten tamox raczej bez sensu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
Trzymaj dietę to Cię nie zaleje .Kiepskie odżywianie i nieracjonalne podejście do kwestii nawodnienia organizmu i doboru ilościowego oraz jakościowego płynów. Sięganie po kolorowe napoje będące skondensowanym źródłem cukrów oraz ograniczanie spożycia płynów ogółem to dwa częste czynniki sprawiające, że pojawia się problem retencji. Dodatkowo, problem potęgowany jest przez niedostateczne spożycie płynów, które uruchamia mechanizmy „oszczędzające” wodę, co może prowadzić do nadmiernej jej retencji, zwłaszcza przy kiepskim doborze jakościowym płynów…
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 462
Micha jest na 100% więc będzie dobrze tak myślałem że ta moc zbędny przy tym combo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 462
(Tamox zbedny)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badań

Następny temat

Przedłużenie cyklu + Wyniki

WHEY premium