SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamiast Esential forte

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1115

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

70

Wzrost

173

Obwód klatki

112

Staż na siłowni

2 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Diete biore ze stronki nawet idzie

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

to mój pierwszy

Opisz swój plan treningowy

5 dni w tygodniu

Cel cyklu

Wzrost masy

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

to pierwszy

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

do 15

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Do chudnięcia

Stan zdrowia

bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

okaz zdrowia

PPM (podstawowa przemiana materii)

ektomorfik

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

90/150/70
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1544
Witam mam do was takie pytanko jestem na cyklu metką z globala byłem dzisiaj w aptece kupić esential forte ale nie było więc polecił mi Complex essetren też na wątrobe podobno ma lepsze działanie może coś takiego być zamias esentialu? i moje drugie pytanie z pracy złapałem gorączke 38 stopni i zdycham na łożku czy to nie kolizuje z cyklem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Esseliv chyba tez da rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
Essentiale = Esseliv. Essetreen to też dobry preparat. Poza tym Hepatil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1544
Ok wielkie dzięki mordo za odpowiedz, jeszcze jedno moje pytanko widze że meta po woli już zaczyna działać ale pojawiły mi się odstające sutki czy to minie czy jak to z tym jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94421 Napisanych postów 364348 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668876
poczatek gino?
jako osłonkę zwykła lecytyna to jedno i to samo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1544
mam sie zaczyna martwić czy to minie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1544
Mam sie teraz zacząć martwic i przerwać cykl czy jak ? Minie samo to czy musze sam coś działać dodam jeszcze ze sutki są powiększone i odstające więc jaka wasza rada na ten temat? to minie samo czy musze zacząc działać jakoś w tym kierunku ?

Zmieniony przez - radek1133 w dniu 2014-06-03 17:42:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6583
weż se nolwe będzie spokuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6583
lodzian jak to jest z tą lecytyną ile tych fosfolipidów jest procentowo w lecytynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94421 Napisanych postów 364348 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668876
To zalezy od producenta ja wrzucam gold olimpa.jesli chodzi o gino to badania w labie dadza obraz co sie dzieje.jesli estro wywalilo to trzeba je zbic szybko bo potem.gino moze sie nie cofnac

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6583
ja też biore z olimpa chodziło oto że lecytynu dawka to 2500mg i jak to się ma do 1800mg fosfolipidów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino parę pytań

Następny temat

Jak to zrobic??? (HGH)

WHEY premium