SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamiana tkanki tłuszczowej w mięsień 3 lata stażu, brak ograniczeń

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1955

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga

112

Wzrost

176

Obwód ramienia

45

Obwód talii

104

Staż na siłowni

3

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Cel cyklu

zamiana tłuszczu na mięsień

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

endomorfik

Stan zdrowia

zdrowy

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

tak

PPM (podstawowa przemiana materii)

wolna

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

140, 160, 180
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
Witam! Mam problem. Mój typ budowy ciała nie pozwala mi zastąpić tłuszczu mięśniem. Ćwiczę już 3 lata z niewielkimi przerwami i nie mogę się pozbyć tłuszczu. Nie jem dużych ilości. Staram się przyjmować dużo białka itp. Mam bardzo wolną przemianę materii. Stosowałem wiele spalaczy, w tym także clenbuterol, który czułem że działa, ale nie dawał efektów. Od tygodnia mam dietę od lekarza chorób metabolicznych. Nie jem słodyczy, odstawiłem dużą część cukrów i węglowodanów. Jem więcej warzyw, owoców, białka, błonnika itp. Już nie raz sam z siebie wycofywałem np słodycze ze swojej diety, zajeżdżałem się na siłowni, gdzie z treningu wychodziłem ledwie widząc na oczy. Uprawiałem aeroby po treningu siłowym. Ćwiczyłem 4/5 razy w tygodniu czasem nawet 6 i nadal nie schudłem kompletnie nic. Po treningu nie miałem sił na jedzenie i także nie najadałem się jak głupi. Często w moich cyklach pojawiał się APS mesomorph, kiedy przygotowywałem się do zawodów w wyciskaniu sztangi leżąc. Z resztą sami doskonale wiecie jak działa. I moje pytanie brzmi: który ze sterydów pozwoli mi osiągnąć mi mój cel? Trenbolon? Metka z Apexa da radę? Chcę być duży i silny, ale nie mając tłuszcz, lecz kupę mięśnia. Chcę wejść na jakiś cykl. Dodam, że mam tendencję do wypadania włosów, prawdopodobnie mam to od wysiłku, który wykonuję na siłowni. Nikt u mnie w rodzinie nie łysiał. Pomóżcie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Dokladnie jak KruQ,jesli ktos przychodzi do dzialu ,,doping,, po porade to nt cykli a nie diety bo to powinien miec ogarniete,a nie myslec ze na jablkach parowkach i ,,tym co znalazl,, w lodowce ze dolozy sterydy i bedzie fajnie sie prezentowal,bo tak nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Rozpisz dietę, rozkład b/t/w i podaj przykład posiłków z jednego dnia.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19888
Ankieta - jak to mówią.
A ze swojego doświadczenia to dieta LOW CARB - google.
I to taka absolutna do 30g ww dzień max.

Zmieniony przez - Gumiśśś w dniu 2014-10-01 23:01:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 293 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
Moim zdaniem masz za dużo fatu na jakie specyfiki jak tren. Weź po prostu rozpisz sobie diete z deficytem kcal, rozpisz makra, dokup jakieś suple i działaj. Jak fat nie schodzi podczas redukcji to gdzieś robisz błąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364201 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668396
brak diety=brak efektów

napisz co wczoraj zjadłeś

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 455 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7038
Przeciez napisal ze dieta jest ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
Wczoraj rano około 5:20 zjadłem serek wiejski żeby ruszyć metabolizm. Później w pracy około 10 zjadłem ryż brązowy, trochę warzyw i filet z piersi kurczaka. Następnie kiedy robiłem się trochę głodny zjadłem brzoskwinie. Później jabłko. Jak wróciłem do domu, około 16:30 zjadłem talerz kremu brokułowego. Na kolację zjadłem trzy małe parówki kiełbasiane wielkości palca wskazującego. Na koniec mojego wczorajszego jedzenia około godziny 19 zjadłem jeszcze jabłko. Odstawilem całkiem pieczywo, piję kawę dwa razy dziennie z cukrem, ale to mój jedyny cukier w ciągu dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94290 Napisanych postów 364201 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668396
masz odpowiedź dieta leży,malutko biała,mało jakiś dobrych węgli,zero dobrych tłuszczy zwolniłeś metabolizm.
jakiś idiota ci ta diete układał

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
Dieta na parówkach ? Ostatni posiłek o 19? To o 20 idziesz spać czy jak? Poza tym nie da rady zamienić tłuszczu w mięsień. Dobra dieta redukcja i dopiero masa.

Zmieniony przez - lazi100 w dniu 2014-10-02 09:05:35

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
wiktor49
piję kawę dwa razy dziennie z cukrem, ale to mój jedyny cukier w ciągu dnia.

A słyszałeś o laktozie i fruktozie?

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
Takie porady dostałem od lekarza chorób metabolicznych. Jaką dietę proponujecie? Macie jakiś przykład dobrej diety dla mnie?
@lazi100 nie dieta na parówkach, tylko zjadłem to co miałem w lodówce jako kolacja. Nie jadam tak zbyt często. Nie, chodzę spać później w okolicach 22/23 a nawet i po, bo muszę wstać o 5.10 do pracy. Da radę wypalić tłuszcz i załapać mięsień. Wiem coś o tym, bo nie raz widziałem zalanych ludzi, którzy taką zmianę przeszli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwne pytanie. Ankieta.

Następny temat

Omnitrope 3,3mg/ml przeterminowane

WHEY premium