SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zamiana posilku

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 365
Siema, ma ktos ciekawy pomysl na co zamienic ten posilek: (Rekompozycja)

50 gr Ser feta
125gr kurczak
50gr ryz basmati
150gr warzywa
5g oliwa
kcal-621 B-56.3 W-51.05 TL-21.4
Mysle nad kanapkami z chlebem na zakwasie ktory robi moja zona, z salatka z kurczaka+feta lub inny ser, ale nie mam juz pomyslow... Mile widziane inne propozycje

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2499 Napisanych postów 49845 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 335967
Masz na forum dział Kuchnia SFD, a tam mnóstwo przepisów. Wybierz któryś i dostosuj pod swoje makro.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8472 Napisanych postów 110366 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1350583
https://www.sfd.pl/art/Fitkuchnia-c10/ 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3114 Napisanych postów 58605 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 661837
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 365
problem w tym ze mam checi na kanapki z chlebem na zakwasie zytnim z wedlina wedzona z ze schabu wlasnej roboty i serem zoltym ale totalnie nie idzie tego zamienic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3114 Napisanych postów 58605 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 661837
Czego nie idzie zamienić? Chęci do zjedzenia? Zastępujesz źródło białka na inne (schab) i źródło węglowodanów na inne (pieczywo). W czym problem?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
problem w tym ze moj trener nie chce zmienic sam, twierdzac im bardziej bede udziwnial tym szybciej wszystko sie rozjedzie, sam probuje zastapic to chlebem zytnim mojej zony 2 plasterkami sera z lidla 2 plasterkami wedzonego schabu i salatka warzywna, ale brakuje mi bialka w dalszym ciagu, dodatkowo moj dietetyk twierdzi ze na redukcji slaby chleb bedzie bo nie bedzie tak sycil.

Zmieniony przez - robcio1234 w dniu 2019-01-12 20:19:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
W takim razie słuchaj się dietetyka i trenera lub kombinuj sam.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8472 Napisanych postów 110366 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1350583
Mnie akurat pieczywo dobrze syci. Jak makro utzymasz dasz dobrej jakości produkty to będzie ok. Dobry dietetyk tak by Ci pozmieniał by dieta dla Ciebie była przyjenma, nie kazdemu wszytsko musi smakować

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2019-01-14 21:14:01

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja